Faraon

Autor: Wilbur Smith

SPEKTAKULARNA I PORYWAJĄCA POWIEŚĆ. WILBUR SMITH PONOWNIE ZABIERA CZYTELNIKÓW DO STAROŻYTNEGO EGIPTU. DO CZASÓW ZDRADY. KRWI I CHWAŁY.

 

Trwa ofensywa na Egipt. Luksor jest otoczony. Faraon Tamose został śmiertelnie ranny. Wydaje się. że wszystko już stracone. Taita. doradca faraona. przygotowuje się do ostatecznego ataku przeciwnika. Gdy nikt nie ma już nadziei na zwycięstwo. żołnierzom pozostaje liczyć na przebłysk geniuszu Taity.

 

Albo… Na niespodziewane przybycie dawnego sprzymierzeńca… Szturm zostaje powstrzymany. a święta armia Egiptu uderza na wroga. Radość ze zwycięstwa nie trwa długo – po powrocie do Luksoru Taita zostaje uwięziony. Tamose nie żyje. a rządy objął nowy faraon. którego władcze zapędy trzeba jak najszybciej powstrzymać…

 

Wilbur Smi

59: https://woblink.com/ebook/analiza-przypadkow-klinicznych-w-alergologii-jerzy-kruszewski-31069u

Cena:


Przyjmij jego wyzwanie

Autor: Michał Olszewski

Jezus wzywa cię. byś przyszedł do Niego. Po wodzie. Jeśli tylko Mu zaufasz. a twój wzrok cały czas będzie utkwiony w Nim. dokonasz tego. Będziesz robił rzeczy. które po ludzku są nie do wyobrażenia. Cuda większe niż te. które czynił On. 

Do tego właśnie zaprasza cię w tej książce ks. Michał. Mówi on jasno: życie z Jezusem to absolutne szaleństwo. Być chrześcijaninem to być. z punktu widzenia świata. wariatem. Jeśli zdecydujesz się podążać za Jezusem. On wywróci Twoje życie do góry nogami. Ale będziesz szczęśliwy. I nie będzie to złudne szczęście. które oferują ci rozmaite współczesne bożki. ale prawdziwe szczęście płynące z bycia w relacji z Tym. który kocha nas bezwarunkowo. który przebaczy nam każdy nasz grzech. jeśli tylko Go o to poprosimy. Jeśli odpowiesz na Je

:

Cena:


Poziom zero

Autor: Sara Mannheimer

NAGRODA LITERACKA UNII EUROPEJSKIEJ 2012!

Pyszna uczta dla smakoszy literatury. powieść-zagadka dla czytelników-detektywów oraz wielka przyjemność dla tych. którzy zamiast ślizgać się po powierzchni. wolą zaglądać do wnętrza.

Powieść Sary Mannheimer to poetycka historia o tym. jak pewna kobieta próbuje poskromić rzeczywistość i stworzyć znaczenie.

Z pomocą nieco trudnego przewodnika. jakim jest Stopień zero pisania Rolanda Barthes’a. stara się zbliżyć

do istoty światowej literatury. Poziom zero to także przepiękny opis „straconego” życia.

Okazuje się. że brak i smutek potrafią być siłą. która sprawia. że człowiek poświęca się literaturze.

Niczym czerwona nić biegnie przez książkę pytanie o granicę między życiem a pisaniem.

26.9: https://woblink.com/ebook/szkola-neuronow-marek-kaczmarzyk-31108u

Cena:


1

:

:

Cena:


EPUB.MOBI

31154: 5.51

https://woblink.com/product-publication/download/31154/epub

:

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/31171/epub

1:

:

Cena:


31132

3.66: https://woblink.com/ebook/avalanche-zane-grey-31132u

1

:

Cena:anna pyka, rachunek kosztów książka pdf, nowele prusa, spiewak jarlow, mechanika statyka, agnieszka wanicka, jej orgazm najpierw, kasdepke bon czy ton, kumpel czasopismo, harry potter komnata tajemnic pdf, felix net i nika pdf, maszke metody i techniki badań pedagogicznych pdf, wytwórnia wód gazowanych, zabierz mnie do domu…