Hiszpański kwiat

Autor: Sophia James

Kapitan Lucien Howard zostaje ciężko ranny w bitwie pod La Coruñą. Odnajduje go Alejandra Fernandez. córka dowódcy partyzantów. Opiekuje się Lucienem i pomaga mu dojść do zdrowia. Wkrótce między nimi budzi się uczucie. Po kilku tygodniach Lucien powraca do Anglii. ale wciąż nie może zapomnieć o kobiecie. która uratowała mu życie. Po kolejnym liście bez odpowiedzi postanawia odnaleźć ukochaną. Nie spodziewa się. że właśnie rozpoczyna najtrudniejszą misję swojego życia…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 9.99


Mirror. Mirror

Autor: Cara Delevingne

PRZYJAŹŃ. ZDRADA. OFIARA. TAJEMNICA.

Red. Leo. Rose i Naomi to czwórka młodych przyjaciół. Są inni od pozostałych rówieśników. są odmieńcami. Nie wiedzą. kim są i kim chcą być. Zbliża ich muzyka. Wspólnie zakładają kapelę Mirror Mirror. Ale nie nacieszą się długo wspólną pasją…

Naomi zostaje wyciągnięta nieprzytomna z rzeki. Pozostając w śpiączce. walczy o życie. Policja twierdzi. że była to nieudana próba samobójcza. Ale jej przyjaciele wcale nie są tego pewni. Każde inaczej reaguje na dramatyczne wydarzenia – Rose zaczyna imprezować jak szalona. Leo wpada w depresję. a Red postanawia samodzielnie odkryć prawdę. Czy Naomi się obudzi? Co zaprowadziło ją na granicę życia i śmierci? A może pytanie powinno brzmieć: kto?

Odpowiedzi na pytania nie przyniosą n

18.9: https://woblink.com/ebook/klatwa-nawii-pati-maczynska-32359u

Cena:


Jedzenie. które leczy

Autor: Karolina i Maciej Szaciłło

Jesteś tym. co… jesz

Coraz więcej osób zdaje sobie sprawę. że to. co jemy wpływa zarówno na naszą witalność. wagę. stan naszej skóry czy włosów. ale również na kondycję naszego całego organizmu. w tym szczególnie na stan naszych narządów.

Z jakich produktów. ziół i przypraw powinniśmy komponować menu. aby mieć energię i cieszyć się zdrowiem? Odpowiedź znajdziesz w książce Jedzenie. które leczy.

Karolina i Maciej Szaciłło skorzystali z mądrości najstarszej znanej ludzkości medycyny – ajurwedy. Ten liczący 5 tysięcy lat system medyczny podchodzi do zdrowia w sposób holistyczny. Pomaga powrócić i utrzymać stan równowagi. Czy istnieje jedna. idealnie dobrana dieta dla każdego? Nie. Każdy z nas jest bowiem inny. Różnimy się nie tylko wid

31: https://woblink.com/ebook/dziewczyna-ze-zlotej-klatki-anna-szafranska-32543u

Cena:


ISBN

9788365482723: Wydawnictwo

Format

24.6: https://woblink.com/ebook/hanna-panna-kobiety-rzadza-swiatem-anna-emilia-rakowska-32509u

Cena:


Analiza finansowa przedsiębiorstwa

Autor: Bożyna Pomykalska

Nowe wydanie cieszącego się od lat niesłabnącym zainteresowaniem kompleksowego podręcznika z dziedziny analizy finansowej przedsiębiorstwa. Autorzy uwzględnili w nim najnowsze osiągnięcia badawcze w tym zakresie oraz stosowane w praktyce standardy. modele i metody pracy.

Książka zawiera odniesienia do:

• zarządzania wartością.

• międzynarodowych standardów sprawozdawczości finansowej i ustawy o rachunkowości.

• finansowania projektów inwestycyjnych ze środków UE oraz finansowania start-upów.

Omówione narzędzia analizy finansowej umożliwiają wielopłaszczyznowe podejście do problemów pojawiających się w praktyce. Przeds

:

Cena:szkarłatny kwiat, zabiegi dorektalne, 1000 słów rosyjski pdf, kristin hannah nocna droga, czarna owieczka jan grabowski pdf, grafika czasu rzeczywistego, sex polaków, 365 dni download, ogolna teoria wzglednosci, obsesja doskonałosci, sekret książka pdf, oszukana link, egzotyzm, dramat komedia, artur schopenhauer świat jako wola i przedstawienie, skrzydła ognia przebudzenie pełni, modele promocji zdrowia, rachunkowość finansowa pdf, wantuch agh, kuba chmielarski instagram, sensacje xx-wieku…