Jak być dobrym dla siebie. Życie bez presji otoczenia. przygnębienia i poczucia winy

Autor: Kristin Neff

Z mediów docierają do Ciebie informacje o celebrytach stale odnoszących sukcesy. mówiących nam. jak żyć. wyglądających przy tym pięknie i olśniewająco? Za wszelką cenę chcesz im dorównać i tylko wpędzasz się w stan przygnębienia. stale się krytykujesz i nie doceniasz swoich osiągnięć? Przestań to robić! Wystarczy. że zmienisz podejście do poczucia własnej wartości i staniesz się dla siebie… dobry.

Autorka. korzystając ze swojego doświadczenia z dziedziny rozwoju człowieka. a także badań nad samouwielbieniem. opracowała 8-tygodniowy program bycia dobrym dla samego siebie. Dzięki wypróbowanym ćwiczeniom i radom zawartym w publikacji przestaniesz się krytykować. zwiększysz poczucie własnej wartości i spojrzysz na siebie z praw

24.2: https://woblink.com/ebook/technika-metamorficzna-wiecej-niz-refleksologia-aline-gruber-keppler-139901u

Cena:


ISBN

9788379081226: Wydawnictwo

Format

32: https://woblink.com/ebook/slad-wydawcy-roberto-calasso-139962u

Cena:


Artysta

Autor: Wojciech Mann

Nie oceniałem jego obrazków. były taką samą częścią mojej codzienności jak meble w mieszkaniu. firanki w oknach czy kolor ścian. Jednak słuchając mimochodem tego. co ojciec mówił o różnych wydarzeniach czy faktach artystycznych. zacząłem orientować się. jak ważne jest rozróżnianie tego. co brzydkie. a co ładne. Nie potrafię powiedzieć. czy wieloletnie obcowanie ze sztuką. którą tworzył. ukształtowało mój gust. ale z całą pewnością pozwoliło mi docenić to. co robił. Jakby na przekór oficjalnie dominującej szarzyźnie i braku fantazji tamtych lat. jego obrazy uderzały feerią kolorów i śmiałością ich zestawiania. Mam to szczęście. że mimo dość lekceważącego podejścia Kazimierza Manna do archiwizacji swoich prac. udało mi się część z nich uratować i wszystko. co wisi u nas na ści

39.99: https://woblink.com/ebook/gorecki-maria-wilczek-krupa-140550u

Cena:


ISBN

9788395303067: Wydawnictwo

Format

11.5: https://woblink.com/ebook/angielski-dla-dzieci-dziadek-do-orzechow-wydane-dwujezyczne-pieknie-ilustrowane-e-t-a-hoffmann-140285u

Cena:


ISBN

9788379007967: Wydawnictwo

Format

9.9: https://woblink.com/ebook/zielone-roze-katarzyna-ducros-140325u

Cena:kamienie na szaniec cena, jak przestać się martwić i zacząć żyć pdf pobierz za darmo, mój stary jest fanatykiem wędkarstwa chomikuj, pielęgniarstwo internistyczne jurkowska pdf, naturalizm prawniczy, chaos on deponia solucja, robert litwiński, krystyna de walden-gałuszko, heroes 5 kampania 3, analiza matematyczna krysicki włodarski, stary czlowiek i morze opracowanie, halszka opfer, historia dna, darmowe książki pdf pełne wersje, audiobook mp3, mikrotyki recenzja, potęgometria, psychoterapia dorosłych dzieci alkoholików, książka w wersji elektronicznej…