Wydawnictwo

INFOR: Format

17604

https://woblink.com/product-publication/download/17604/pdf: 1

Cena:


Wyspa

Autor: Joanna Miszczuk

Kobiecość. fantazja i bogactwo postaci. Opowieść. która dowodzi. że wyobraźnia Joanny Miszczuk nie zna granic.

Maxime Dupont. francuska ciastkarka. dzięki swoim innym ukrytym talentom. prowadzi podwójne życie. Jej przeszłość naznaczona została cierpieniem: osierocona jako dziecko. ofiara przemocy jako nastolatka. brutalnie pozbawiona ukochanego. Już jako dorosła ujawnia w swej drugiej osobowości wielką siłę drzemiącą w kobiecej duszy. Czy to. kim jesteśmy. implikuje nasza przeszłość czy nasze decyzje?
Maxime w wyniku dramatycznych wydarzeń trafia na tajemnicza wyspę Lumię. Wyspa jest praktycznie odc

Wydawnictwo: Kolegium Europy Wschodniej

Cena: 14.4


https://woblink.com/product-publication/download/17688/epub

1:

:

Cena:


PODATKI NR 11 – 100 pytań o stawki VAT

Autor: INFOR PL SA

Za zastosowanie prawidłowej stawki VAT odpowiada sprzedawca (dostawca towaru lub wykonawca usługi). Również dla nabywcy towarów stawka VAT jest istotna. Nabywca może być nią zainteresowany nie tylko ze względów ekonomicznych. ale też ze względu na realizację przysługującego mu prawa do odliczenia VAT naliczonego. Problem w tym. że zastosowanie prawidłowej stawki VAT może sprawiać trudności. Dlatego też przy ustalaniu prawidłowej stawki VAT warto skorzystać z podpowiedzi doświadczonych ekspertów. Publikacja 100 pytań o stawki VAT zawiera zbiór najczęściej występujących problemów związanych z ustalaniem stawki VAT m.in.: w budownictwie. gastronomii. hotelarstwie. służbie zdrowia. edukacji. handlu. transporcie. usługach związanych z kulturą. rekreacją i sportem. Odpowiedzi na pytania zostały wzbogacone najnowszymi interpretacjami organów podatkowych.

Wydawnictwo: INFOR

Cena: 23.9


ISBN

9788378595618: Wydawnictwo

Format

18: https://woblink.com/ebook/creative-writing-publicystycznych-tekstow-dziennikarskich-piotr-lewandowski-17962u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/17607/pdf

1:

:

Cena:


Wakacje Kajtka

Autor: Monika Madejek

  Ciepła. rodzinna opowieść o tym. jak dorośli i dzieci mogą spełniać swoje marzenia.

Wakacyjne przygody Kajtka i jego przyjaciół. znanych z książki „Zeszyt z aniołami”.

Rozpoczęły się wakacje. Dla trójki przyjaciół to czas. w którym nie ma miejsca na nudę. Kajtek. wiedziony niezrozumiałą siłą. trafia na kurs tańca. Łatwo nie jest. ale jak zawsze może liczyć na babcię. Spokój Adasia burzy wizyta cioci Matyldy ze stadkiem kotów. które mają dziwne upodobania smakowe. Beti jak zwykle rozpiera energia. Jej kurs karate nie wróży dobrze chłopakom z miasteczka.

Niespodziewany wyjazd całej trójki na obóz przetrwania przynosi mnóstwo wrażeń. Kajtek opowiada o tym w kolejnym pamiętniku. Dzięki przepisom kulinarnym

33.9: https://woblink.com/ebook/moja-walka-ksiega-3-karl-ove-knausgard-iwona-zimnicka-17767u

Cena:


Klątwa utopców

Autor: Iwona Banach

Nowa powieść laureatki konkursu literackiego Wydawnictwa „Nasza Księgarnia”!

Dagmara musi zająć się dziadkiem przez kilka dni. Nic prostszego? Nie w tym przypadku! Starszy pan zafunduje jej wakacje w zrujnowanym szpitalu psychiatrycznym na Roztoczu. Ludzie są tu mili i spokojni. szkoda tylko. że akurat ktoś postanowił wymordować pół wioski. No cóż. są miejsca. gdzie nawet najbłahsze urazy starannie się pielęgnuje. by z czasem wyrosły na porządne spory sąsiedzkie. i Utopce to jedno z tych uroczych miejsc. Warto je odwiedzić! Tutaj można się zakochać… na zabój!

Ta książka  to ostrzeżenie! Nieodpowiedzialne zachowanie może spowodować katastrofę w ruchu lądowym i kłopoty matrymonialne. nieboszczyk w płynie nie wpływa dobrze na cerę. a konkursy esemesowe mogą być przyczyną śmiertelnego za

32.9: https://woblink.com/ebook/plaga-samobojcow-suzanne-young-17805u

Cena:katarzyna kasia rok urodzenia, anatomia topograficzna człowieka, joseph heller paragraf 22, książka zaczarowana zagroda, cejrowski audiobook, egzamin sep pytania, durrellowie online, jarosław iwaszkiewicz opowiadania, carlo emilio gadda, tata tadzika, tadeusz miczka, leszek żabiński, jakub polit, cross pdf…