Zombie 2 pl

Autor: Robert Cichowlas

W świecie opanowanym przez zarazę zombie. kilkoro ocalałych znalazło swoją przystań w krzyżackim zamku. Jednak to nie nieumarli stanowią największe zagrożenie dla resztek ludzkości.

Karol Szymkowiak ma tylko jedno pragnienie – zobaczyć swojego synka i żonę – i zrobi wszystko. by dostać się do Poznania. gdzie zostawił swoją rodzinę. Problem w tym. że dzielą go od niej setki kilometrów wypełnione krwiożerczymi zombie i polskim wojskiem. które nie zawaha się strzelać do cywili. jeśli uzna to za słuszne.

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 30.9


Żadna blaga żadne kłamstwo … Wspomnienia z warszawskiego getta

Autor: Marta Janczewska

„Spala mnie pragnienie jak najszybszego spisania tych wszystkich zdarzeń. których byłem świadkiem w latach wojny. zwłaszcza w ostatnim półroczu. Ogarnia mnie lęk na myśl. że niebezpieczeństwo. które mi zewsząd zagraża. przeszkodzi wykończeniu tej pracy. Nie po raz pierwszy. powodowany tymi pragnieniami. chwytam za pióro. Praca moja. jak dotychczas. to istne przędziwo Penelopy: nie zdążę wykończyć jakiegoś fragmentu. a już losy miotające mną niszczą rękopis. […] odczuwam potrzebę usprawiedliwienia się z tego. że zamiast łomu czy siekiery trzymam teraz w dłoni pióro i że żyję. żyję tu. nie leżę zaś w okopach nierównej walki. czy wprost w jednej ze zbiorowych mogił Żydów warszawskich.” – pisał autor. warszawski adwok

25: https://woblink.com/ebook/judenjagd-polowanie-na-zydow-1942-1945-jan-grabowski-125416u

Cena:


Pulmonologia dziecięca

Autor: Marek Kulus

Unikalna na polskim rynku publikacja. która obejmuje kluczowe zagadnienia z pulmonologii dziecięcej. W książce omówiono objawy. zasady diagnozowania i różnicowania oraz leczenie najczęściej występujących chorób układu oddechowego. Przedstawiono również choroby rzadkie. z którymi lekarz może spotkać się w czasie praktyki zawodowej.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Lekarskie PZWL

Cena: 209po godzinach pdf, sens miłości, paweł sosnowski, leczenie ran przewlekłych szewczyk pdf, metoda vojty pdf, insight droga do mentalnej dojrzałości pdf, currie evan – odyssey one, egipt haram halal, biblia epub, 23 sposoby na lenia, największy sekret david icke pdf, katechizm libertyński, ogień wyklęty, sonia rosa nimfomanka, simone moro barbara moro, zaginione skarby w polsce, do panny…