ISBN

9788379760268: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/siedem-cudow-agata-przybylek-137443u

Cena:


Integracja sektorowa wybranych europejskich rynków pocztowych i telekomunikacyjnych w warunkach globalizacji

Autor: Anna Drab-Kurowska

„Monografia wnosi wkład w rozwój teorii i praktyki funkcjonowania rynku usług pocztowych oraz rynku usług telekomunikacyjnych w Europie. Porządkuje i systematyzuje zagadnienia ogólnoteoretyczne dotyczące integracji. globalizacji. powiązań kapitałowych oraz wzbogaca zasób wiedzy na temat form integracji przedsiębiorstw. a także przesłanek tworzenia grup kapitałowych i rodzajów powiązań w tychże grupach”.

Z recenzji dr hab. Barbary Kos. prof. UE w Katowicach

Wydawnictwo: edu-Libri

Cena: 40


ISBN

9788366201088: Wydawnictwo

Format

34.9: https://woblink.com/ebook/zapach-prawdy-iga-karst-137725u

Cena:


Przemytnicy życia

Autor: Bernard Konrad Świerczyński

Bernard Konrad Świerczyński. uhonorowany medalem Sprawiedliwy wśród Narodów Świata. pisze o swoich przeżyciach i kreśli sylwetki znajomych wywodzących się ze środowiska handlarzy warszawskiego bazaru. którzy w obliczu wojny stają się szmuglerami na granicy getta. Wspomnienia napisane są żywym. barwnym językiem.Autor wspomnień. jako nastoletni chłopak. mieszkając przy słynnym warszawskim bazarze Kercelego. poznał środowisko tamtejszych handlarzy. cwaniaków. ale też ludzi ciężkiej pracy. Nieobca była mu również atmosfera i postacie handlowego placu Żelaznej Bramy czy Hal Mirowskich. To oni są bohaterami jego opowieści. W 1939 roku. tak jak całe społeczeństwo. stanęli w obliczu wojny. Polacy patrzyli na wznoszący się mur getta. Żydzi musieli radzić sobie po jego dru

48: https://woblink.com/ebook/lacinska-wyspa-bogumil-luft-agnieszka-knyt-anna-richter-138391u

Cena:


Królowa Sabina i żurawie

Autor: Monika Sobańska

Rozczarowana małżeństwem Sabina. nauczycielka języka angielskiego. z nostalgią wspomina lata swojej młodości. Mimo że wciąż nosi w sobie mnóstwo pozytywnych emocji i przemożną chęć odkrywania świata. podejrzewa. że nic się już w jej poukładanym życiu nie zmieni. Przyjmując propozycję wyruszenia w charytatywną trasę koncertową po Europie w towarzystwie siostry i szwagra – wybitnych wiedeńskich muzyków – nie wie jeszcze. że los szykuje dla niej wielką niespodziankę. a nowe wrażenia. jakie przyniesie ta niezwykła muzyczna podróż. odmienią ją na zawsze…

Czy uda jej się zapomnieć o utraconych nadziejach i zostawić za sobą najbardziej bolesny etap w życiu? Czy przekona się. że to. co wydawało się jej niedostępne i odległe. tak naprawdę jest na wyciągnięcie ręki?

29.9: https://woblink.com/ebook/w-kierunku-zachodzacego-slonca-strzelecka-halina-138382u

Cena:


Głód zabijania

Autor: Blanchard Alice

Kiedy już raz wejdziesz w mrok. mrok wejdzie w ciebie

Samobójstwo pacjenta to dla każdego psychoterapeuty zawodowa klęska. Dla doktor Kate Wolf tym boleśniejsza. że przywołuje wspomnienia. od których od dawna próbuje się uwolnić. Mimo upływu szesnastu lat wciąż wini się za śmierć młodszej siostry. zamordowanej z wyjątkowym okrucieństwem. Teraz straciła pacjentkę. chociaż była pewna. że terapia miała na Nikki zbawienny wpływ.

 Rozmowa z detektywem badającym śmierć Nikki McCormack rzuca nowe światło na sprawę. Dodając dwa do dwóch Kate zaczyna wątpić. czy jej siostrę zabił człowiek skazany za morderstwo i czy Nikki naprawdę popełniła samobójstwo. Jeżeli jej podejrzenia są słuszne. morderca uderzy po raz kolejny. bo napędza go głód zabijania. a ukojenie przynoszą mu jedynie c

31.9: https://woblink.com/ebook/kuba-miami-szyndler-joanna-138185u

Cena:


Karamoja. Ostatni Wojownicy

Autor: Robert Ziółkowski

Robert Ziółkowski w swojej najnowszej książce ukazuje kolejny fragment męskiego świata. W „Łowcach głów” i „Wściekłym psie” były to dylematy. jakie przed facetem stawia praca w policyjnej spec jednostce . w „Tuż za rogiem” – mężczyzna uwikłany pomiędzy kobietami. a wymaganiami. jakie stawia mu dzisiejszy świat. „Ostatni Wojownicy” są powrotem do korzeni męskości. odkrywaniem przez białego. cywilizowanego człowieka pierwotnych wartości. które czerpie od żyjących na poziomie neolitu Wojowników niezależnego plemienia Karamojong w północnej Ugandzie. To tęsknota człowieka uwikłanego w skomplikowaną cywilizację za prostymi emocjami i jasnym kodeksem postępowania. Książka podróżnicza. awanturnicza i refleksyjna w jednym.

Wydawn: Replika

Cena: 29.9


ISBN

9788301203191: Wydawnictwo

Format

119: https://woblink.com/ebook/trener-w-rolach-glownych-rafal-zak-justyna-matras-138294u

Cena: Justyna Matraswiedźmin książka po kolei, heteropolikwasy, furier, dzieci na śniegu, historia ziem polskich, dzienniki lodu, niewyjaśnione zjawiska, fallout 4 mapa lokacji, dziewczęta z castle deverill, małgorzata kosiorek, marynina, literatura dla dzieci, narratologia pdf, wiedźmin tom 6, 5 języków miłości pdf, nowoczesne szkolenie psów tropiących, lipton bruce…