Cuda są naturalne. niebo jest w nas

Autor: Małgorzata Chwałek

Kolejna książka Małgorzaty Przygońskiej. autorki pięknej historii o miłości i poszukiwaniu siebie Dotyk serca – droga do poznania siebie.

 W swojej najnowszej książce autorka inspiruje do rozwoju duchowego. odkrywania i pokochania siebie. Dzieli się z czytelnikami odkryciami z pracy niekonwencjonalnego psychoterapeuty i metodami transformacji nazywanymi świadomym uwalnianiem wzorców i świadomym kreowaniem rzeczywistości. Małgorzata Przygońska otwiera przed czytelnikami swoją duszę i serce opowiadając historie. w których z łatwością można odnaleźć samego siebie. Książka przybiera często formę dialogu z wewnętrznym Mistrzem. co w niezwykły sposób inspiruje do własnych refleksji i przemyśleń.

– Małgosia jest wspaniałą i bardzo in

27.99: https://woblink.com/ebook/zdrowie-na-wlasne-zyczenie-tom-1-jozef-slonecki-32117u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/32264/pdf

1:

:

Cena:


Zjawiska mistyczne i ich tłumaczenia

Autor: Józef Teodorowicz

UWAGA! e-book jest skanem zapisanym w formacie PDF.

Plik pdf uniemożliwia przeszukiwanie i kopiowanie tekstu.

REPRINT. Zjawiska mistyczne obejmują m.in.: zjawisko niejedzenia (inedii). bilokacji. stygmatyzacji. wizji plastycznych pojawiających się jakby to były zjawiska realne. Rozumienia i mówienia w językach obcych. których dana osoba nigdy się nie uczyła. ani nawet pośrednio nie miała z nimi kontaktu. poznawanie stanów duszy obcych osób i przepowiadanie wydarzeń. jakkolwiek one nie tkwią w przyczynach naturalnych. ale zależą od wolnego wyboru człowieka itp. Autor w sposób drobiazgowy zajmuje się się analizą zjawisk mistycznych jakich doznawała. bądź jakie występowały w jej obecności. u niemieckiej mistyczki Teresy Neumann. Książka jest

:

Cena:ciemna triada osobowości, harlan coben najczarniejszy strach, ty i raz dwa trzy, farma symulator 2014, andrzej wodecki, droga krzyżowa mp3, czasopisma, są tematy trudne, muzyka poranna, panny z wilka audiobook, życie bez bólu kręgosłupa, zwiadowcy 11 pdf, stąd do wieczności, kolorowy szalik pdf, 50 rzeczy które musisz zrobić zanim skończysz 13 lat, angielski ćwiczenia gramatyczne, helen hardt opętanie pdf, huysmans katedra, lęk kępiński…