Ty i ja. Dwa różne światy. Tom 2 i 3

Autor: Elżbieta Kosobucka

Ty i ja dwa różne światy jest opowieścią o związku dwojga młodych ludzi. w którym pragnienie dawania miłości prowadzi do przekraczania własnych ograniczeń. w którym słowa mają znaczenie. a miłości należy się uczyć. Prosta historia serca. gdzie miłość pokonuje wszelkie przeszkody. bo ona jest najpotężniejszą zwierzchnością. Nie złość. nie gniew. nie egoizm. nie ty dla mnie. ale ja dla ciebie…

Czy warto zaryzykować własne życie? A może to jedyna droga. aby go nie stracić i żyć prawdziwie. Natalia wbrew rozsądkowi porzuca wszystko co znała do tej pory. aby wejść w świat. który zdaje się rządzić innymi prawami. Młoda kobieta stawia miłość na pierwszym miejscu. gdy na szali po przeciwnej stronie jest ryzyko utraty zdrowia. Bohaterka niesie tajemn

:

Cena:


ISBN

9788365590114: Wydawnictwo

Format

24.9: https://woblink.com/ebook/odwaz-sie-zyc-dawid

Cena:


Jak zbudować efektywny dział marketingu?

Autor: Piotr Golczyk

W jaki sposób chaos może generować zysk w firmie? Czy należy płacić pracownikom za to. że popełniają błędy i dlaczego należy to robić? Jaką rolę odgrywa współczynnik KDB i czym kierują się ludzie. dla których jest ważny?

Na te i mnóstwo innych pytań znajdziesz odpowiedź w tym nietypowym poradniku. To pierwszy biznesowy stand-up. który kopie. drażni i śmieszy jednocześnie. Dużo konkretnej wiedzy. błyskotliwych pomysłów i mnóstwo argumentów twardych jak kamienie – oto idealny oręż do walki o pozycję marketingu w firmie.

Autor wbija kij w mrowisko. Pokazuje. jak model organizacji oraz fałszywe przekonania marketerów wpływają na sprawność marketingu. Proponuje więc w książce konkretną kurację. Sądzę. że nadsze

9.9: https://woblink.com/ebook/pozostan-ze-mna-panie-ks-leszek-smolinski-140932u

Cena:


Przyjaciel

Autor: Basia Karolewicz

Pracujący w jednym z wrocławskich biurowców Basia i Adam znają się od lat. Wiedzą o sobie niemal wszystko i oboje są zdania. że taka szczera. damsko-męska przyjaźń nie zdarza się często. Tylko czy to aby na pewno przyjaźń…? Basia. która nieustannie walczy z traumą z dzieciństwa. kładącą się cieniem na całym jej dorosłym życiu. nie potrafi znaleźć odpowiedzi na to pytanie. Sytuacji nie ułatwia Adam. wysyłający do niej mylne i niejednoznaczne sygnały. Ale z dnia na dzień staje się coraz bardziej jasne. że kiełkujące w niej uczucie jest silniejsze. niż być powinno i że Basia zrobi wszystko. by nie stracić jedynego mężczyzny. na którym jej zależy… Co się stanie. gdy Adam podejmie decyzję o zmianie pracy? Czy znajdzie się coś. co ocali tę znajomość? Czy Basia będzie umiała pora

54.5: https://woblink.com/ebook/uszkodzenia-autoimmunologiczne-ukryta-przyczyna-chorob-jak-wyeliminowac-otylosc-chroniczne-zmeczenie-i-inne-grozne-objawy-o-bryan-tom-140722u

Cena:


Wersal show

Autor: Marta Półtorak

Kolory są obecne w wierszach z tomiku „Wersal Show”. gdzie – jak w rokokowych obrazach. światło i cień po równo obdarowują kadry swoimi względami. Barwy i ich tonacje w wierszach mają pełnić rolę metafizyczną. specyficznego predykatu. gdzie energia to synonim różnorakich emocji. które posiadają trzy atrybuty: odcień. nasycenie i luminację. Czasem przedstawienie tego. co chcemy balansuje na granicy złości i ironii. aluzji i skojarzeń. Możemy bawić się w meandryczny tor formy. a zarazem pokazać prostotę przekazu. Tak zwyczajnie – dla zasady. która mówi. że można być całkowicie wolnym – trzeba tylko w to uwierzyć. że wszystko co nas spotyka jest umowne. Dziesięć lat temu wydałam pierwszy tomik. nigdy nie chciałabym. by odebrano go jako konstrukcję. gdzie istnieje jakikolwiek cień kiczu. Dzis

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 15ksiazki mobi, aleksandra polewska, jezus z nazaretu dzieciństwo, serie fantasy, nie ma mnie dla nikogo, artykuły popularnonaukowe po angielsku, darmowe książki pdf pełne wersje, michio kaku hiperprzestrzeń, czarne stopy pdf, ewa trzebińska, potega umyslu, ewa bielska, brzezina iwaszkiewicz pdf, korczak prawa dziecka, książki do anatomii, kłopot dla dwojga, tatarkiewicz historia filozofii tom 1, curio knieja…