Zabójcza śpiąca królewna

Autor: Mary Higgins Clark

Trzecia powieść z serii ‚W cieniu podejrzenia’.

Producentka telewizyjna Laurie Moran daje kobiecie. która została skazana i odbyła wieloletni wyrok. szansę na udowodnienie swojej niewinności. Piętnaście lat wcześniej Casey Carter twierdziła. że spała. kiedy jej narzeczony. znany filantrop Hunter Raleigh III. został zamordowany. ale ława przysięgłych nie dała wiary jej zapewnieniom. Po spędzeniu piętnastu lat za kratami Casey nadal utrzymuje. że to nie ona zabiła. Uzbrojona w nowy dowód świadczący na jej korzyść namawia Laurie Moran. żeby w swoim programie jeszcze raz zbadała historię morderstwa sprzed lat i oczyściła jej imię. znajdując prawdziwego sprawcę.

Laurie. choć nie do końca przekonana o niewinności Casey. chce jej pomóc. mimo iż zmaga się z własnymi kłopotami. Poprzedni gospodarz show Alex Buckley robi sobie przerwę w telewizyjnej karierze. jego miejsce zajmuje Ryan Nichols. Ryan. młody. zdolny prawnik o imponujących referencjach. stara się zniechęcić Laurie do drążenia na antenie sprawy Casey. ponieważ jak wiele innych osób jest pewien jej winy.

Jak zawsze w historiach opowiadanych przez te dwie autorki wiele się dzieje. również pod powierzchnią głównych wątków. Laurie. chcąc poznać prawdę. musi stawić czoło rozmaitym przeciwnościom – między innymi autorce plotkarskiej rubryki prześladującej Casey i swojemu apodyktycznemu szefowi.

Mary Higgins Clark – nazywana Królową Suspensu – jest najlepiej sprzedającą się autorką tego gatunku powieści w USA. Tylko tam wydrukowano ponad 45 milionów jej książek. Powieści Clark są międzynarodowymi bestsellerami.

Alafair S. Burke (ur. 1969) – amerykańska pisarka. autorka powieści kryminalnych. Ukończyła Reed College. a następnie Stanford Law School na Stanford University. Pracowała jako prokurator. specjalizowała się w sprawach dotyczących przemocy domowej. była również łącznikiem z policją. Obecnie mieszka w Nowym Jorku.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 30.4


Narzeczona z temperamentem

Autor: Cathy Williams

Angielski biznesmen Leo Morgan-White chce uzyskać prawo do opieki nad córką zmarłego brata. Musi udowodnić przed sądem. że jest gotowy zająć się dzieckiem. Jego dotychczasowe zwyczaje – ciągłe podróże i coraz to nowe kochanki – przeczą temu. Lecz gdyby Leo miał narzeczoną. miałby większe szanse. Przychodzi mu na myśl Samanta Wilson. nauczycielka z sąsiedztwa. Ona z pewnością mu pomoże. nie wprowadzając przy tym zamieszania w jego życie…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99nowa rosja, małżeństwo na lodzie pdf, książki wiedźmin, tygodnik powszechny archiwum, xavier cold pdf pl, planeta dobrych mysli, owady uskrzydlone, gramatyka języka francuskiego, baldur’s gate poradnik dla początkujących, psychopatologia cierpiałkowska pdf, bezpieczeństwo polski, moja autobiografia, dzieci czasu, sprawdzian z przyrody klasa 4 odkrywamy tajemnice ciała człowieka, kościoły krakowa, jego przesyłka…