Nigdy więcej nie zdradzisz

Autor: Sarah Flint

Każdy trzyma zanurzony w formaldehydzie. żeby zapobiec rozkładowi.
Każdy oznacza jedną ofiarę. Torturowaną i zabitą. z sercem wydartym z piersi i zastąpionym symbolem jej zdrady.
A on co tydzień zasiada i w samotności napawa się widokiem swoich trofeów.
Wszyscy byli winni. A teraz kolejni będą musieli zapłacić…
Kto lub co łączy ofiary?
Charlotte „Charlie” Staff ord. młoda. ambitna detektyw londyńskiej policji. prowadzi dochodzenie w sprawie okrutnych morderstw. Nie ma żadnych poszlak. Żadnych związków pomiędzy ofiarami. Jest tylko pewność. że wkrótce zbrodniarz zabije znowu. I że śledztwo Charlie znalazło się w ślepym zaułku. który może stać się śmiertelną pułapką dla niej samej…

Wydawnictwo: Amber

Cena:


Autentyczność

Autor: Stephen Joseph

Pozbądź się maski i bądź w życiu sobą.

Potrzeba autentyczności – wyrażania w życiu tego. co naprawdę myślimy i czujemy – leży u podstaw naszego szczęścia. Zwykle jednak. bojąc się odrzucenia i negatywnej oceny. kryjemy się za rozmaitymi maskami bądź stosujemy strategie obronne. Doktor Stephen Joseph. opierając się na koncepcjach psychologów pozytywnych i czerpiąc z własnego bogatego doświadczenia jako terapeuty. krok po kroku ukazuje. jak dotrzeć do swojego prawdziwego „ja” i zyskać odwagę jego wyrażania. Poprzez przykłady z życia i ciekawe ćwiczenia wyjaśnia też. jak możemy wspierać autentyczność u naszych dzieci. pielęgnować ją w związku i opierać się na niej w pracy. Badania naukowe dowodzą bowiem. że ludzie autentyczni są szczęśliwsi. zdrowsi i bardziej spełnieni w życiu.

Przychodzimy na świat jako wspaniałe oryginały i nie powinniśmy żyć jako mierne kopie. Ta fascynująca książka pomoże ci zrozumieć. kim jesteś. i doradzi. jak żyć autentycznie. Obowiązkowa lektura dla każdego. kto pragnie szczęśliwego i udanego życia. – Jan Mühlfeit. były prezes europejskiego oddziału Microsoftu

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 31.9pokoj motyli, dżuma camus pdf, węgiel z donbasu, złoty wiek piratów, jarosław newerly, painkiller gry, 7 bestii, michel houellebecq serotonin, dobre zycie, baśniobór: tajemnice smoczego azylu, karmienie piersią książka, krótka historia jednego zdjęcia, najtrudniejsze pytania na rozmowie kwalifikacyjnej, 365 dni blanka lipińska pdf pobierz…