Złodziej cieni

Autor: Elizabeth Hoyt

Nudne popołudnie nieoczekiwanie zmienia się w przygodę. kiedy lady Isabel Beckinhall znajduje na ulicy rannego Ducha St. Giles. Niestety. tajemniczy mężczyzna prędko znika z jej życia. a na domiar złego Isabel zostaje obarczona nieprzyjemnym zadaniem – musi wpoić nieco ogłady Winterowi Makepeace’owi. burkliwemu zarządcy sierocińca. Winter wie. że powinien trzymać się z dala od pięknej arystokratki. niebezpiecznie bliskiej odkrycia jego podwójnej tożsamości. Problem w tym. że jeśli odrzuci pomoc Isabel. grozi mu utrata stanowiska w przytułku. Tymczasem w okolicy ktoś porywa osierocone dzieci. a trop wiedzie do wyższych sfer.

Wydawnictwo: BIS

Cena: 25.9


ISBN

9788379760268: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/siedem-cudow-agata-przybylek-137443u

Cena:


Berezowska

Autor: Małgorzata Czyńska

Przed wojną źle. po wojnie jeszcze gorzej. W dwudziestoleciu Maję Berezowską i jej śmiałe rysunki prześladowały bigotki. po 1945 roku – ideolodzy socrealizmu. Ona sama zupełnie się tym jednak nie przejmowała. Rysowała nawet w Ravensbrück. Jej modelkami były współwięźniarki i strażniczki. Tym pierwszym dodawała ducha. drugie traktowała koniunkturalnie.

Urodzona w belle époque. współtworzyła artystyczny mit dwudziestolecia. Przyjaźniła się z malarzami i poetami. Z Karolem Szymanowskim wymieniali pełne czułości listy. Zawsze otaczała się pięknymi ludźmi. pięknymi przedmiotami i kwiatami. I w twórczości. i w życiu pozostawała wierna sobie i swojej sztuce. Poczucia humoru nie traciła nawet w szarej powojennej rzeczywistości.

Małgorzata Czyńska opisuje kobietę. której los to materiał na porywający serial. Pytanie tylko. czy znalazłby się reżyser odważny na tyle. by pokazać nam Maję bez cenzury.

Wydawnictwo: Czarne

Cena: 35.9


Książę i żebrak. Wydanie dwujęzyczne z gratisami

Autor: Lewis Carroll

Książę i żebrak. powieść wydana w 1881 roku. opowiada niesamowitą historię dwóch chłopców. Obaj narodzeni tego samego dnia w szesnastowiecznym Londynie – jeden to królewski syn. a drugi dziecko biedaków. Prócz wspólnej daty urodzenia łączy ich coś jeszcze: identyczny wygląd. Pewnego dnia przypadkiem zamieniają się miejscami; Tomek trafia na dwór. a Edward do dzielnicy nędzy… Powieść Twaina zaskakuje zwrotami akcji. niejednokrotnie wzrusza. skłania do myślenia i z pewnością zaciekawi każdego czytelnika.

Wydanie dwujęzyczne z gratisowymi ebookami

Ta edycja zawiera dostęp do gratisów. Wydawnictwo Wymownia przygotowało prezenty dla swoich Czytelników. Treść książki zdradzi sposób. w jaki można pobrać niespodzianki – darmowe ebooki na

11.5: https://woblink.com/ebook/alicja-w-krainie-czarow-wydanie-dwujezyczne-z-gratisowymi-ebookami-lewis-carroll-138166u

Cena:


Nierozwiązane zagadki historii

Autor: Aron Paul

• Czy neandertalczycy byli naszymi przodkami?

• Czy wojna trojańska toczyła się naprawdę?

• Czy Jezus umarł na krzyżu?

• Czy Kolumb zamierzał odkryć Amerykę?

• Kto napisał sztuki Szekspira?

• Czy Mozart został otruty?

• Czy można było uratować „Titanica”?

• Czy przeżył ktoś z Romanowów?

• Czy Hitler zamordował swoją siostrzenicę?

• Dlaczego Hess poleciał do Szkocji?

Dzieje ludzkości pełne są zagadek. Wiele z nich wciąż czeka na rozszyfrowanie. Paul Aron –– nagradzany dziennikarz i redaktor znanych amerykańskich wydawnictw naukowych. autor niezwykle popularnych książek na tematy historyczne – odkrywa zaskakujące wydarzenia. które wciąż rozpalają wyobraźnię. Emocjonująca książka ukazuje n

34.8: https://woblink.com/ebook/zdumiewajace-zdolnosci-roslin-przygodowa-podroz-botaniczna-od-a-do-z-andrzej-jankowski-kowalska-agnieszka-christina-harrison-lauren-gardiner-138687u

Cena: Lauren Gardiner


Złodziej cieni

Autor: Elizabeth Hoyt

Nudne popołudnie nieoczekiwanie zmienia się w przygodę. kiedy lady Isabel Beckinhall znajduje na ulicy rannego Ducha St. Giles. Niestety. tajemniczy mężczyzna prędko znika z jej życia. a na domiar złego Isabel zostaje obarczona nieprzyjemnym zadaniem – musi wpoić nieco ogłady Winterowi Makepeace’owi. burkliwemu zarządcy sierocińca. Winter wie. że powinien trzymać się z dala od pięknej arystokratki. niebezpiecznie bliskiej odkrycia jego podwójnej tożsamości. Problem w tym. że jeśli odrzuci pomoc Isabel. grozi mu utrata stanowiska w przytułku. Tymczasem w okolicy ktoś porywa osierocone dzieci. a trop wiedzie do wyższych sfer.

Wydawnictwo: BIS

Cena: 25.9


ISBN

9788363879945: Wydawnictwo

Format

1:

Cena:maxime parker, ks. ireneusz łukanowski, ten obcy pdf, simpsons hit and run, makroskala, słyszałem że malujesz domy, funkcjonowanie administracji publicznej, krzysztof dymkowski i karolina, ślepiec czornyj, claudia gazeta, abonent niedostępny, aleksandra rak, bajka z dzieciństwa, andrzej ziemiański virion, odkrywanie świata, igielny…