ISBN

9788365887535: Wydawnictwo

Format

9.9: https://woblink.com/ebook/jak-przekroczenie-rocznych-limitow-podstawy-wymiaru-podatku-i-skladek-zus-w-2017-r-wplywa-na-inne-obowiazki-platnika-bozena-pesko-31968u

Cena:


ISBN

9788380644205: Wydawnictwo

Format

10: https://woblink.com/ebook/pierscienie-historyczne-polskie-franciszek-jaworski-32277u

Cena:


Jak przekroczenie rocznych limitów podstawy wymiaru podatku i składek ZUS w 2017 r. wpływa na inne obowiązki płatnika

Autor: Bożena Pęśko

Publikacja w przystępny. instruktażowy sposób omawia najczęstsze problemy. które napotykają osoby zajmujące się rozliczeniami przychodów w zakresie rozliczeń składek i podatku dochodowego w miesiącu przekroczenia przez osobę zatrudnioną rocznego limitu podstawy wymiaru składek oraz kwoty przychodu zobowiązującej do opłacenia podatku zgodnie ze stawką przewidzianą w drugim progu podatkowym. Praktyka wskazuje. że zagadnienia związane z prawidłowym rozliczeniem przychodu w tych sytuacjach sprawiają płatnikom liczne trudności. Autorka publikacji – ekspert w zakresie rozliczeń podatkowo – składkowych z wieloletnim stażem. omawia zagadnienia jako praktyk. z pomocą licznych przykładów. zestawień

:

Cena:


Nieobecna

Autor: Sheena Kamal

Gotowa narazićżycie dla córki. której nigdy nie chciała urodzić. Nora chce być niewidzialna. Mieszka nielegalnie w cudzej piwnicy i nie ma przyjaciół. Ucieka przed przeszłością. doznała zbyt wiele zła i niewyobrażalnego okrucieństwa. by komukolwiek zaufać. Jeden telefon zmusza ją do wyjścia z ukrycia. Nora rusza na poszukiwanie zaginionej córki. którą piętnaście lat temu oddała do adopcji kilka minut po porodzie. Wpada na ślad rozgałęzionego spisku. odkrywa też. kto przed laty odarł ją z godności i skazał na śmierć. Decyduje się na samotną walkę z wpływowymi ludźmi. którzy stoją ponad prawem. 

Wydawnictwo: Harper Collins Polska

Cena: 19.99


Efekty uboczne

Autor: Michael Palmer

Kate Bennet jest doświadczoną patolog. Prowadzi szczęśliwe życie u boku kochającego męża. jednak to może się wkrótce zmienić… W mgnieniu oka i całkowicie niespodziewanie jej życie zamienia się w koszmar – dwie pacjentki Kate umierają z powodu tajemniczej choroby. na którą zapada również jej przyjaciółka.

Lekarka odkrywa straszliwą tajemnicę związaną z testami nielegalnych leków. przeprowadzanymi przez gigantyczny koncern farmaceutyczny. Od tej chwili zagrożone jest jej małżeństwo. zdrowie psychiczne. a także życie…

Wydawnictwo: Replika

Cena: 30.9


Rzut oka na dzieje orfiki w starożytności i w nowszych czasach

Autor: Stanisław Schneider

UWAGA! e-book jest skanem zapisanym w formacie PDF.

Plik pdf uniemożliwia przeszukiwanie i kopiowanie tekstu.

REPRINT. Z wprowadzenia: „Był czas. niepowrotnie miniony. kiedy to greckość starano się estetycznie pojmować i dopatrywać się w kulturze helleńskiej. zwłaszcza w sztuce. harmonii życia i piękna. która zapewne była udziałem nielicznych poszczególnych jednostek i gościła na szczytach społeczeństwa. nie potrafiła jednak przeniknąć do dolin. by uszczęśliwić powszechność. Taki to świat pogodny i jasny. ale sztucznie wzniesiony ponad warstwę ludową. stworzyli homerowi poeci. nadworni piewcy wielmożów. W porównaniu z poprzednią tak nazwaną mykeńską epoką. pieśni Homera stanowią postęp

:

Cena:literatura kobieca polskie autorki, harlan coben audiobook, czas i miejsce akcji ten obcy, virion obława, nowa heloiza pdf, doktor spanner, afekty, intryga lj shen pdf, chcialbym nigdy cie nie poznac, okno politechnika warszawska, rollercoaster gry, dwanaście srok za ogon, oficyna wolters kluwer business, sztuka mowienia, operacja rafael, audiobooki.pl, elżbieta kosobucka…