Światłoczuły

Autor: Sebastian Hejankowski

Działający na początku XX wieku w Bydgoszczy Sylwester Sapieha. zwany też „polskim Aleisterem Crowleyem”. to postać. która wiele lat po swojej śmierci nadal budzi kontrowersje. Szalony naukowiec? Nawiedzony okultysta? A może genialny wynalazca? Są nawet ludzie. którzy wierzą. że Sylwester Sapieha nie umarł. A przynajmniej nie do końca…

Ewa Makuszewska od zawsze interesowała się niezwykłymi zjawiskami. niewytłumaczonymi przez współczesną naukę. I właśnie dlatego zgłosiła się do projektu doktora Rafała Żmudowicza. który postanowił udowodnić. że duchy nie istnieją. Eksperymenty potwierdzające teorię „śladów światła”. przeprowadzone w ruinach domu Sylwestra Sapiehy. nie przebiegają jednak zgodnie z planem…

Wydawnictwo: Genius Creations

Cena: 24.99


ISBN

9788378356936: Wydawnictwo

Format

24.9: https://woblink.com/ebook/waki-na-kostce-lodu-lucja-wilewska-133790u

Cena:


ISBN

9788395053627: Wydawnictwo

Format

24.9: https://woblink.com/ebook/kobiety-i-futbol-burzynski-jared-133859u

Cena: Magdalena Wrzesińskaneovison vison, dziewczyny i seks, neuromancer audiobook, marek rabij, niegrzeczny idol, nie ty, andrzej kostyra wiek, przedimki a an ćwiczenia dla dzieci do druku, złe dzieci, proces humera, erotyka w sztuce, teraz zaśniesz pdf, rozwój zawodowy definicja, transakcja wojny chocimskiej interpretacja, anna sak, jacek sariusz wolski, duchowni o duchownych książka, sendymentacja, stalker cień czarnobyla zakończenia…