ISBN

9788395038983: Wydawnictwo

Format

25.9: https://woblink.com/ebook/tajemnica-krolestwa-strongwaldu-michal-wichowski-133709u

Cena: Joanna Pulit


Diabelski młyn

Autor: Daria Orlicz

Niewielkie nadmorskie miasteczko w pełni letniego sezonu to tylko na pozór sielskie miejsce. I tutaj są ludzie. którzy bez skrupułów. czasem jedynie dla kaprysu. krzywdzą innych.

 Czy za śmiercią młodziutkiej. ciężarnej Litwinki i porwanej sprzed klubu fitness blondynki stoją te same osoby? Kto brutalnie zgwałcił jedną z turystek i kim jest człowiek szantażujący rodzinę miejscowego prawnika?

Odpowiedź na te pytania musi znaleźć młodszy aspirant Krzysztof Bugaj – seksoholik rozdarty pomiędzy rozchwianą emocjonalnie żoną a zaborczą kochanką.

 „Diabelski młyn” to historia o naiwnej ufności. za którą trzeba czasem zapłacić najwyższą cenę. i dramat tych. którzy zbyt pochopnie zapraszają do swojego życia zupełnie obce osoby. To opowieść o ludziach. którzy pragnąc lepszego

24.99: https://woblink.com/ebook/czerwony-alarm-james-patterson-marshall-karp-133912u

Cena: Marshall Karp


Wojownik

Autor: Bielecki Karol

„Wojownik” to wspomnienia Karola Bieleckiego – jednego z najwybitniejszych i najbardziej rozpoznawalnych zawodników w historii polskiej piłki ręcznej. To inspirująca i motywująca opowieść o człowieku. który przez ponad dwadzieścia lat uprawiał sport na najwyższym światowym poziomie i mimo przeciwności losu nigdy nie dawał za wygraną. Kiedy w 2010 roku w trakcie meczu z Chorwacją stracił oko. wszystkim wydawało się. że to koniec jego pięknej kariery. Na przekór wszystkim i wszystkiemu wrócił jednak do gry i jeszcze przez kilka lat był podporą reprezentacji Polski oraz swojego klubu. Ma w dorobku medale Mistrzostw Świata oraz tytuł króla strzelców IO w Rio de Janeiro.

Wydawnictwo: Akurat

Cena: 31.9od bakterii do bacha. o ewolucji umysłów, tajni współpracownicy, raczy kon, wrzuta top 20, cywilizacja komunizmu pdf, naturalizm definicja, pomoc ręczna brachta, podstawy ekg, machała waldemar, aktualne konflikty na świecie, norman finkelstein książki, komisarz mortka, mel robbins reguła 5 sekund, aktywizacja zawodowa osób niepełnosprawnych, bizarność, danielle steel książki pdf, traverser, pościg elle kennedy chomikuj, postępowanie sądowoadministracyjne pdf…