ISBN

9788320056266: Wydawnictwo

Format

159: https://woblink.com/ebook/kardiologia-w-gabinecie-lekarza-podstawowej-opieki-zdrowotnej-maciej-lesiak-ewa-straburzynska-migaj-135717u

Cena: Ewa Straburzyńska Migaj


ISBN

9788373777446: Wydawnictwo

Format

19.9: https://woblink.com/ebook/kurs-realizacji-marzen-jak-osiagnac-spelnienie-w-kazdej-sferze-zycia-aquarius–136188u

Cena:


Z rozmyślań próżniaka. Wydanie dwujęzyczne angielsko-polskie

Autor: Jerome K. Jerome

Eseje angielskiego pisarza to przede wszystkim zbiór celnych i humorystycznych spostrzeżeń dotyczących najróżniejszych dziedzin życia; dzieci. zegarów czy choćby nawet psów i kotów. Mimo upływu ponad stu lat uwagi Jerome’a wciąż wydają się aktualne i nadal budzą szczery śmiech. Jest to druga opublikowana powieść tego autora; przyniosła mu rozgłos i reputację pisarza znakomicie oddającego istotę angielskiego humoru. Warto sięgnąć po to krótkie dzieło i sprawdzić. czy refleksje Jerome’a rzeczywiście są ponadczasowe. 

Ta edycja zawiera dostęp do gratisów. Wydawnictwo Wymownia przygotowało prezenty dla swoich Czytelników. Treść książki zdradzi sposób. w jaki można pobrać niespodzianki – darmowe ebooki naszego wydawni

11.5: https://woblink.com/ebook/tajemnicza-roza-wydanie-dwujezyczne-angielsko-polskie-william-butler-yeats-137826u

Cena:


Rozmowy z hinduskim mistrzem. Źródło twojej metamorfozy

Autor: Agnieszka Kawula

„Rozmowy z hinduskim mistrzem” to zapis mojej podróży duchowej do Indii. Spędziłam tam większą część 2012 roku. Odnalazłam tam bramina. astrologa. nauczyciela jogi. medytacji oraz przyjaciela. który z ogromną uwagą i cierpliwością wprowadzał mnie w tajniki kultury i tradycji hinduskiej. W książce dzielę się doświadczeniami. zmaganiami. radościami i opowieściami. które przekazał mi mój mistrz.

– Agnieszka Kawula

Ty również możesz dowiedzieć się. jaką życiową prawdę ma do przekazania hinduski nauczyciel. Dzięki niemu zdołasz wsłuchać się w siebie i poznać swoje prawdziwe potrzeby oraz pragnienia. Podobnie jak Autorka. wynurzysz się z morza codziennych frustracji i odnajdziesz spokój doty

70: https://woblink.com/ebook/odpowiedzialnosc-ksiegowego-krzysztof-janczukowicz-136141u

Cena:


ISBN

9788365973597: Wydawnictwo

Format

35.9: https://woblink.com/ebook/wanda-rutkiewicz-elzbieta-sieradzinska-136785u

Cena:katarzyna bonda lampiony mobi chomikuj, lampa alladyn, adam przechrzta demony wojny, kontrolowana zdrada, 365 dni film chomikuj, tylko zdrowie wydanie specjalne, fantomowe cialo krola, cokolwiek to znaczy, stellaris poradnik, historia medycyny pdf, diuna mobi, patologie społeczne pdf, ekonomiczny wymiar nieruchomości pdf, asiunia książka audiobook, komunikacja interpersonalna książka pdf, sposób na alcybiadesa ebook, płazowiec bezpłucny, srebrne skrzydła camilla lackberg, robert krzysztofik, kryzys unii europejskiej, danuta dobrowolska, zobacz co zrobiłam, nietzsche tako rzecze zaratustra…