Wydawnictwo

MG: Format

124533

https://woblink.com/product-publication/download/124533/epub: 1

Cena:


Sześć Cztery

Autor: Hideo Yokoyama

Największy koszmar. jaki mogą przeżyć rodzice. Sprawa. której żaden detektyw nie potrafił rozwiązać. Nieprzewidywalny zwrot akcji. Japońskie Millennium – 1 000 000 egzemplarzy sprzedanych w ciągu 6 dni.

Styczeń 1989 roku. Przez pięć dni rodzice siedmioletniej uczennicy wsłuchują się w żądania porywacza ich dziecka. Już nigdy nie zobaczą jej żywej. a sprawca nie zostanie ujęty. Sprawa o kryptonimie „Sześć Cztery” wyląduje w katalogu zbrodni niewyjaśnionych.

Grudzień 2002 roku. Od trzech miesięcy policjant Yoshinobu Mikami bezskutecznie poszukuje zaginionej córki. Wizyta komisarza generalnego policji. który przyjeżdża w związku z porwaniem sprzed trzynastu lat oraz kolejne uprowadzenie nastolatki ze szkoły średniej sprawiają. że Mikami zagląda do dawnych akt.

Co przeoczył w czasie. gdy prowadził tamto dochodzenie? Jak wytłumaczyć podejrzane ślady. na które teraz się natyka? Gdyby przeczuł. czego się dowie. nigdy nie wracałby do tamtej sprawy.

Pochłaniający bez reszty thriller Hideo Yokoyamy. w którym zanurzamy się w meandry zbrodni i zawikłanego śledztwa. odsłania także ciemne strony japońskiej biurokracji oraz japońskiego społeczeństwa. Megabestseller w Japonii. obsypany literackimi nagrodami. przeniesiony na mały i duży ekran. wywołał również wielkie poruszenie w USA i Wielkiej Brytanii. zbierając doskonałe recenzje w najbardziej opiniotwórczych mediach i podbijając listy bestsellerów. Prawa wydawnicze sprzedano do 13 krajów.

Hideo Yokoyama (ur. 1957) – japoński pisarz. autor powieści kryminalnych i opowiadań. które wielokrotnie ekranizowano i nagradzano. Dwukrotny laureat Kono Mystery ga Sugoi! – wyróżnienia za najlepszą powieść w kategorii mystery fiction.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Cena: 39.9


ISBN

9788363444136: Wydawnictwo

Format

25: https://woblink.com/ebook/jest-taki-piekny-sloneczny-dzien-barbara-engelking-125694u

Cena:


:

Szacuje się. że co 20 min z powierzchni Ziemi znika jeden gatunek roślin lub zwierząt. często zanim jeszcze zdążyliśmy go poznać. Wymierają geny. gatunki oraz ekosystemy. a tym samym zanika bioróżnorodność. która odgrywa tak istotną rolę w utrzymaniu równowagi życia na zamieszkiwanej przez nas wszystkich planecie. Czy da się pogodzić postęp technologiczny z ochroną środowiska? W jakim stopniu nasze decyzje żywieniowe wpływają na zróżnicowanie gatunków? Jak docenić bioróżnorodność w swoim najbliższym otoczeniu?

Wydawnictwo: Znak

Cena: 14.9


ISBN

9788301198008: Wydawnictwo

Format

69: https://woblink.com/ebook/sieci-wplywu-nahai-nathalie-124621u

Cena:arteterapia książki pdf, łączliwość wyrazów, transcendentalno, jak uwieść faceta, metody badań marketingowych, stulecie winnych audiobook, historia izraela pdf, tool parabol, polski pop, pan samochodzik i złota rękawica pdf, without merit chomikuj, penumbra: przebudzenie, audyt hugo bader, komentarz do kodeksu karnego pdf, walka dobra ze złem literatura, spośród wszystkich, ciekawostki o lesie, age of empires gry, przedszkole promyczki lublin, kreatywność sa, sieć alice, umorzenie mróz pdf, mikołajek ma kłopoty streszczenie, mały książe po śląsku, vi keeland bossman pdf, stefan nowak metodologia badań społecznych…