Miejski mnich

Autor: Shojai Pedram

Codziennie mamy tyle na głowie. Praca. rodzina. przyjaciele – brak w tym wszystkim czasu dla siebie. Jak odetchnąć od codziennego zgiełku? Korzystając z sekretów Autora. który zdradza jak zachować otwarte serce. umysł oraz poczucie wewnętrznej równowagi nawet w najbardziej niesprzyjających okolicznościach. Pomoże Ci w tym niezawodny program na osiągnięcie duchowego mistrzostwa obejmujący proste rozwiązania i ćwiczenia. Codziennie rozluźnisz się i odprężysz za pomocą wieczornej medytacji. ćwiczeń rozciągających oraz rytuałów ułatwiających zasypianie i poprawiających jakość snu. Zapewnisz również całemu organizmowi odpowiedni czas na regenerację. Podniesiesz swoją samoocenę. wyrwiesz się z życiowej stagnacji i przejmiesz kontrolę nad czasem. Możesz pokonać stres i wszystkie tr

39.3: https://woblink.com/ebook/mozesz-uzdrowic-swoj-umysl-recepta-na-eliminacje-stresu-i-leku-oraz-poprawe-sprawnosci-umyslu-mona-lisa-schulz-louise-hay-135858u

Cena: Louise Hay


Wszystko. co mamy

Autor: Golnaz Hashemzadeh Bonde

Iran. okres rewolucji.

Nahid poznaje Masooda w trakcie przyjęcia wydanego na jej cześć. Właśnie została przyjęta na studia medyczne. Jedna z siedmiu córek. duma rodziny. Oboje mają po 18 lat. On wierzy w wolność i jest przekonany. że należy zburzyć dawny ład. Dla Nahid walka o ideały jest jak dziecinny. naiwny sen. Rewolucja spada na nich niczym gwiezdny deszcz.

Masood wciąga Nahid w szeregi tajnej grupy podobnych do nich młodych ludzi. Roznoszą po mieście ulotki z rewolucyjnymi hasłami. Wiedzą. że ryzykują. ale to. co robią jest tak ekscytujące. tak przerażające. tak wciągające. Są przecież młodzi. są nieśmiertelni.

Wkrótce okazuje się. że za udział w przewrocie zapłacą o wiele wyższą cenę. niż mogli przypuszczać. Dramatyczne wydarzenia tamtych dni położą się mrocznym

39.3: https://woblink.com/ebook/kwantowy-kod-uzdrawiania-prosta-technika-zmiany-swiadomosci-sandra-anne-taylor-136186u

Cena:


Koniec stresu i nadwagi. Unikalny program pozwalający schudnąć nawet kilogram dziennie

Autor: Cruise Jorge

Stres powoduje przybieranie na wadze. a związane z nim hormony przyspieszają odkładanie się tłuszczu. Przekonuje o tym bestsellerowy autor New York Timesa. którego książki przełożono już na 16 języków. Ten wpływowy trener fitness i specjalista od odżywiania prezentuje prosty. 12-tygodniowy plan. który stanowi odzwierciedlenie przełomowych wyników badań naukowych. Program ten pokazuje. jak możesz łatwo dezaktywować działanie hormonów stresu. Wykorzystasz w tym celu sprawdzone zalecenia pozwalające dokonać modyfikacji Twojego nastawienia oraz zakorzenionych przekonań. Dzięki zawartym w publikacji poradom. będziesz mógł się delektować smakiem pysznych muffinów. naleśników. pieczywa. smażonego kurczaka czy w

:

Cena:


ISBN

9788373778382: Wydawnictwo

Format

39.3: https://woblink.com/ebook/fizyka-duchowa-sekrety-wewnetrznej-ewolucji-angelis-barbara-de-136147u

Cena:wszystko przed nami samantha young pdf chomikuj, korona kiera cass, danuta adamska-rutkowska, bromba i inni pdf, tajemnicze zgony, ewa szkudlarek, łowcy wilków, resnick halliday tom 3 pdf, czerwony kapitan za darmo, czasowniki frazowe pdf, prawo administracyjne książka pdf, wycinanki 3d, barbara winczura, bład paralaksy…