Piersi

Autor: Dr Kristi Funk

Rak piersi to najczęstsza przyczyna śmierci kobiet w wieku 20–59 lat.

Co ósma z nas w pewnym momencie będzie musiała stawić czoło tej chorobie.

Nie powinnaś mieć wątpliwości. czy to książka dla ciebie.

Jeśli jesteś zdrowa – dowiesz się. jak zmniejszyć ryzyko zachorowania na raka piersi. Poznasz mity dotyczące tej choroby. na przykład że jest ona w pełni uwarunkowana genetycznie (według aktualnych badań tylko 5–10% zachorowań jest wynikiem dziedziczenia). Przekonasz się. że w dużym stopniu od twojego postępowania zależy. czy uda ci się ustrzec przed nowotworem.

Jeśli chorujesz – dowiesz się. jak przejść przez kolejne etapy choroby. nauczysz się prawidłowo analizować wyniki badań i poznasz dokładne opisy wszystkich dostępnych me

89: https://woblink.com/ebook/ekonomia-miedzynarodowa-tom-2-maurice-obstfeld-paul-r-krugman-marc-j-melitz-135659u

Cena: Paul R. Krugman


Terapia zajęciowa osób z niepełnosprawnością intelektualną

Autor: Edyta Janus

Pierwsza w języku polskim publikacja poruszająca w sposób kompleksowy problematykę terapii zajęciowej osób z niepełnosprawnością intelektualną.

Przedstawia teoretyczne aspekty niepełnosprawności i terapii zajęciowej. Pokazuje obszary funkcjonowania osób z niepełnosprawnością intelektualną oraz możliwości wspierania tych osób jakie daje terapia zajęciowa. Szerzej omawia m.in. terapię zajęciową osób z głęboką niepełnosprawnością intelektualną oraz dzieci z zespołem Downa.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Lekarskie PZWL

Cena: 109


Miłość po przejściach. Jak zbudować szczęśliwy związek

Autor: Liszewska Elżbieta

Czy masz już dość rozstań i pragniesz miłości na całe życie? Dzięki tej książce ustrzeżesz się błędów popełnianych w poprzednich związkach. Poznasz również szereg metod na sprawienie. by Twój związek był oparty wyłącznie na bezwarunkowej. zdrowej miłości. Nauczysz się odnajdywać swoje wyzwalacze pozytywnych uczuć i wykorzystywać je w odpowiednich momentach. Dowiesz się również. jak wyleczyć się z żalu do poprzedniego partnera. zaakceptować wady obecnego. a także jak nie powtarzać błędów popełnianych przez Twoich rodziców. Poznasz też sposoby na nadanie większej pikanterii swojemu życiu erotycznemu i wykorzystasz terapeutyczną moc afirmacji. Każdy związek. również Twój. przypomina ogród. Jeśli otoczysz go opieką – ro

29.9: https://woblink.com/ebook/ajurweda-medycyna-indyjska-tysiacletnia-tradycja-gwarancja-twojego-zdrowia-ptak-monika-136261u

Cena:korzon, bartłomiej nita, dziesięć tysięcy, zdrada i śmierć, techniki socjoterapeutyczne, przylebski, więcej niż klub, gra delta force, powieść jonathana swifta, kwantowy kosmos, leszek kozioł, władysław biały, tuziak, sss kardiologia, 1000 słow, jak wyobrażam sobie świat, czarna madonna, sprawdzian z matematyki klasa 4 dział 1, paweł mielcarz, żony dżihadystów, ebooki dla dzieci za darmo…