ISBN

9788381510219: Wydawnictwo

Format

34.99: https://woblink.com/ebook/o-sztuce-wystapien-publicznych-maciej-orlos-justyna-mrowiec-marcin-fabijanski-grazyna-jedrzejec-tomasz-zajbt-aleksandra-zdan-bartlomiej-nawrocki-marta-stochmialek-anna-staniszewska-140398u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/140742/epub

1:

:

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/141209/epub

1:

:

Cena:


Kodeks pracy 2019.

Autor: praca zbiorowa

Od 1 stycznia 2019 r. możliwość wstępowania do związków zawodowych oraz ich zakładania uzyskają osoby pracujące na umowy cywilnoprawne i samozatrudnieni. Osobom tym będą przysługiwały ochrona przed zwolnieniem z pracy oraz inne przywileje związkowe.

Te oraz wszystkie inne zmiany w zakresie prawa pracy zostały uwzględnione w publikacji „Kodeks pracy 2019. Praktyczny komentarz z przykładami”. Zawiera ona aktualną treść ustawy oraz praktyczny komentarz do każdego działu Kodeksu pracy ze szczególnym uwzględnieniem najnowszych zmian.

W publikacji omówione zostały m.in.:

● wchodzące w życie od 1 stycznia 2019 r. zmiany dotyczące prowadzenia i przechowywania dokumentacji pracowniczej – wprowadzono możliwość prowadzenia dokumentacji kadrowej w f

Bartosz Wojciechowski:

Cena:


Medycyna czakralna. Techniki samoleczenia duszy i ciała

Autor: Alcantara Margarita

Skorzystaj z wiedzy doświadczonej terapeutki

 Autorka zajmuje się najczęstszymi dolegliwościami. jakich doświadczają dziś ludzie. Z powodzeniem nauczyła swoich klientów wielu różnych technik uzdrawiania w celu usuwania blokad energetycznych i równoważenia ich czakr. Teraz dzieli się zdobytym doświadczeniem w swojej bestsellerowej książce.

 

Sprawdź. jak może pomóc Ci:

 Trzyczęściowy program uzdrawiania czakr pozwalający zidentyfikować dolegliwości. odkryć dotyczące ich czakry i wybrać najskuteczniejsze techniki uzdrawiania centrów energetycznych.

  • Szeroki wybór metod terapeutycznych. w tym medytacje i wizualizacje. olejki eteryczne. joga. kryształy. pożywienie i dieta. zmiany behawioralne i wiele innych.
  • Ilustracje

    27.99: https://woblink.com/ebook/ty-i-ja-dwa-rozne-swiaty-tom-2-i-3-elzbieta-kosobucka-140727u

    Cena:    mimo lęku, karłowska ortodoncja, zemsta i przebaczenie tom 5, ghost of tsushima poradnik, alternatywne formy komunikacji, prowadź swój pług przez kości umarłych recenzja, słowo o słowie, efekt domina książka, inhibitory angiotensyny, zajadło, romans w polityce, inkorporacja psychologia, trendy w turystyce, genova lisa, magdalena sitarz…