ISBN

9788395303074: Wydawnictwo

Format

11.5: https://woblink.com/ebook/przypadki-robinsona-kruzoe-wydanie-dwujezyczne-polsko-angielskie-daniel-defoe-140381u

Cena:


9788375697513

Wydawnictwo: Rafael

EPUB.MOBI

https://woblink.com/ebook/jezu-ty-sie-tym-zajmij-malgorzata-pabis-140926u: https://woblink.com/product-publication/download/140926/epub

Cena:


Kodeks pracy 2019.

Autor: praca zbiorowa

Od 1 stycznia 2019 r. możliwość wstępowania do związków zawodowych oraz ich zakładania uzyskają osoby pracujące na umowy cywilnoprawne i samozatrudnieni. Osobom tym będą przysługiwały ochrona przed zwolnieniem z pracy oraz inne przywileje związkowe.

Te oraz wszystkie inne zmiany w zakresie prawa pracy zostały uwzględnione w publikacji „Kodeks pracy 2019. Praktyczny komentarz z przykładami”. Zawiera ona aktualną treść ustawy oraz praktyczny komentarz do każdego działu Kodeksu pracy ze szczególnym uwzględnieniem najnowszych zmian.

W publikacji omówione zostały m.in.:

● wchodzące w życie od 1 stycznia 2019 r. zmiany dotyczące prowadzenia i przechowywania dokumentacji pracowniczej – wprowadzono możliwość prowadzenia dokumentacji kadrowej w f

Bartosz Wojciechowski:

Cena:ślimak sam, dziady lawa, ameryka lacinska kuba, to nie jest hip-hop, cham niezbuntowany audiobook, elektrownie pawlik pdf, moj ojciec pablo escobar, niewolnictwo w stanach, zdążyć przed panem bogiem rozprawka, kaja kaźmierska, kapitalizm i schizofrenia, dmso dawkowanie, pierwsza czytanka pdf, opowiadania baśki, lato muminków pdf, w zasadzie tak, max brooks world war z, matuszkiewicz irena, broken sword 5 solucja, wędrówka dusz pdf, boży gniew…