ISBN

9788365973580: Wydawnictwo

Format

27.9: https://woblink.com/ebook/pol-zycia-mats-strandberg-justyna-czechowska-127779u

Cena:


ISBN

9788375619522: Wydawnictwo

Format

34.9: https://woblink.com/ebook/nowoczesna-korespondencja-biznesowa-po-niemiecku-agnieszka-drummer-richard-boehnke-128521u

Cena: Richard Boehnke


Cierpliwość Boga. Esej o miłosierdziu

Autor: Jean-Michel Poffet

Miłosierdzie stanowi centralny punkt przesłania Jezusa. Grzesznice i grzesznicy zrozumieli to natychmiast i zbiegli się zewsząd. aby ponownie zanurzyć swoje życie i ludzką godność w spojrzeniu i gestach Zbawiciela. Sprawa wyglądała zupełnie inaczej w przypadku skrybów i faryzeuszy. Nawet uczniowie czuli się zaniepokojeni koniecznością wykazywania się tak wielkim „nieumiarkowaniem” w miłości i przebaczaniu.

Aby osiągnąć sukces. dbamy głównie o własny interes. nie licząc się z innymi. którzy mogliby wykorzystać moment naszej słabości. Nawet jeśli zdobywamy się na akty miłosierdzia. przychodzi nam to z wielkim trudem. Autor książki w poszukiwaniu Bożego miłosierdzia sięga do tekstów biblijnych. odwołując się do historii dzieła stworzenia. kluczowych wydarzeń z życia wielkich postaci ze Starego i Nowego Testamentu. Głosowi Biblii obecnemu w rozważaniach odpowiada jak echo głos wielkiej mistyczki z XIV wieku – św. Katarzyny ze Sieny. uzupełniony wszechobecną inspiracją św. Dominika – to przecież nie kto inny. jak on. modląc się do późnej nocy. wołał: „Mój Boże. moje Miłosierdzie. co się stanie z grzesznikami?”.

Wydawnictwo: W Drodze

Cena: 23.99


Transhumanizm

Autor: Andrzej ks. Zwoliński

Taką umiejętność wspólnego działania przeciw własnym biologicznym krewnym posiadają ponoć. poza człowiekiem. tylko szczury. Badacze i analitycy współczesnej cywilizacji wskazują. że w nowożytności miały miejsce dwie próby zawładnięcia osobą ludzką. Pierwszą z nich był krwawy despotyzm związany z totalitarnymi ideologiami XX wieku – komunizmem i faszyzmem. Druga próba polega na planach podporządkowania człowieka radykalnym wersjom biotechnologii (neuronauki. inżynierii genetycznej. eugenice. klonowaniu). Ta druga próba trwa nadal – chce zredukować osobę ludzką do przejściowego elementu ewolucji kosmicznej. kreśląc fantastyczne wizje jej przyszłości…

Wydawnictwo: Monumen

Cena: 30ania z zielonego wzgórza wydawnictwo literackie, podstawy fizyki halliday tom 3 pdf, czahary film, magdalena saganiak, anna kułakowska, standard opieki pielęgniarskiej, depresja poporodowa pdf, a co wyście myślały, ewa kołodziejek, pzwl wydawnictwo lekarskie, jesper juul ksiazki, wielka samotnosc, corka nazisty, hieronim florian radziwiłł, kamila łyczek, hate to love you tijan pdf, upadli książka pdf, tomasz jelonek, dariusz szostek, naval książki, uwikłani tom 2, współczesna polska, nocni goście…