Fizjoterapia Funkcjonalna. Terapie kończyny dolnej w praktyce

Autor: Praca Zbiorowa

E-book zawiera zbiór tekstów. które w szeroki sposób omawiają pracę. budowę i fizjoterapię funkcjonalną kończyny dolnej i kompleksu miednicznego.

Wydawnictwo: Wiedza i Praktyka

Cena: 89.9


ISBN

9: o. Remigiusz Recław SJ

Ojciec Remigiusz Recław znany jest ze swojego zaangażowania w ruch charyzmatyczny i dzieła ewangelizacyjne. „Chodzić po wodzie” to zapis fascynującej rozmowy z tym wyjątkowym kapłanem. który nieustannie przekonuje. że trzeba bezgranicznie zaufać Chrystusowi i odważyć się na wyjście ze świadectwem wiary poza burty swego wygodnego życia. W tym niezwykle szczerym wywiadzie ojciec Remigiusz dzieli się z czytelnikami przejmującym świadectwem swoich prób opuszczania bezpiecznej „duszpasterskiej łodzi” i wychodzenia na nieznane wody nowej ewangelizacji oraz charyzmatycznej odnowy Kościoła. 

Daj się ponieść porywającej lekturze. dzięki której dowiesz się m.in.:

 • kto jest prawdziwym charyzmatykiem.
 • czy każdy chrześcijanin powinien modlić się ję

  29.9: https://woblink.com/ebook/cuda-ktore-zmienily-swiat-aleksandra-polewska-140703u

  Cena:


  Nieuprzejmość

  Autor: Kochmańska Katarzyna

  To książka o przemocy naszej powszedniej. choć nikt nikogo nie molestuje. nie gwałci i nie bije. Tu przemoc ujawnia się w bardziej subtelnych mechanizmach. które wszyscy tak dobrze znamy – szantażach emocjonalnych. grach uczuciowych. trudnych relacjach rodzinnych.

  To powieść z kluczem o warszawce wyższej klasy średniej. gdzie wyjście na wernisaż może nieść za sobą więcej niebezpieczeństw niż walka w okopach.

  Jest to też książka o samotności i tajemnicy. skrywanej przez główną bohaterkę. która choć wydaje się opowiadać o sobie z ekshibicjonistyczną szczerością. to z lęku przed byciem „nieuprzejmą” pewne sprawy zostawia tylko dla siebie.

  Napisana z subtelnym poczuciem humoru i wnikliwą znajomością ludzkiej psychiki Nieuprzejmość po mistrzowsku ukazuje meandry życia pokole

  34.3: https://woblink.com/ebook/cukrzyce-mozna-wyleczyc-naturalne-metody-zapobiegania-i-odwracania-skutkow-cukrzycy-typu-2-jason-fung-140571u

  Cena:


  Mikołaj na zamówienie

  Autor: Jenika Snow

  Najbardziej niegrzeczna historia świąteczna. jaką czytałaś!

  Firma Nicka specjalizuje się w spełnianiu grzesznych fantazji. Zasady są proste i zakładają tylko uwodzenie i flirt.

  Kiedy tuż przed świętami Nick ma odegrać rolę niegrzecznego mikołaja. nie spodziewa się. że pozna najseksowniejszą kobietę w życiu.

  Rudowłosa Holly elektryzuje go tak bardzo. że mężczyzna łamie wszystkie swoje zasady. Wkrótce żadne z nich nie będzie chciało. aby te święta się skończyły.

  On jest bardzo niegrzecznym mikołajem. ona jest bardzo niegrzeczną dziewczyną. która zdecydowanie zasłużyła na rózgę.

  Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece

  Cena: 18.9


  Ja. królowa. Bona Sforza d’Aragona

  Autor: Renata Czarnecka

  Kraków. pierwsza połowa XVI wieku. Król Zygmunt poślubia młodą włoską księżniczkę Bonę. Łączą się dynastie Jagiellonów i Sforzów.

  Wiosną 1518 roku Bona Sforza zostaje koronowana na królową Polski. Dwudziestoczterolatka szybko zdobywa serce dwukrotnie od niej starszego Zygmunta. Wkrótce na świat przychodzą ich dzieci. To one. w zamyśle królowej. w przyszłości mają umocnić pozycję Jagiellonów w Europie. Jednak Bona. wykształcona i piękna. nie ogranicza się do roli potulnej małżonki i opiekuńczej matki. Przejmuje ster rządów w królestwie. a to przysparza jej wrogów. Na szczęście chroni ją miłość króla…

  Wydawnictwo: Książnica

  Cena: 32  pościg elle kennedy pdf chomikuj, autogenny trening schultza, płatność smsem, oskar i pani roza ebook, angielski ćwiczenia dla dzieci, modlitewnik pdf, krzysztof baczyński wiersze, przedstawienia dla dzieci scenariusze, sprawdzian semestralny klasa 3, w strone swanna, podstawy rachunkowości, nowa chyłka, photoshop 2016, książki bestsellery 2016, podstawowe zwroty po portugalsku z wymową, irena hejduk, marek grajek, angielski do samochodu, jachowicz receptura apteczna, gothic 3 konsekwencje poradnik, jajuga inwestycje pdf, ten dzień blanka pdf…