ISBN

9788394828929: Wydawnictwo

Format

27.99: https://woblink.com/ebook/zdrowie-na-wlasne-zyczenie-tom-3-jozef-slonecki-32119u

Cena:


1

:

:

Cena:


Faza REM

Autor: Agnieszka Sudomir

Łódź. niegdyś Ziemia Obiecana. dzisiaj miasto pogrążone we nostalgii.

W bloku na Bałutach zamordowano studentkę. Na Julianowie przed swoim domem ginie bogaty lekarz. Morderca pozostawia na miejscach zbrodni fragmenty recept. Kiedy zostaje odnaleziona trzecia ofiara. media podejmują temat „Aptekarza” i w mieście wybucha panika.

Komisarz Igor Blattner musi rozwikłać zagadkę pierwszego od wielu lat seryjnego mordercy w Łodzi. Atakowany przez media. naciskany przez przełożonych. borykający się z problemami w życiu osobistym i kryzysem wieku średniego policjant staje przed największym wyzwaniem w swojej dotychczasowej karierze.

Blattner kieruje się w pracy jedną prostą zasadą. Występek nie zasługuje na wybaczenie. a wyłącznie na sprawiedliwą karę. Czy jednak to credo pomoże czy utrudni mu zł

Wydawnictwo: Genius Creations

Cena: 24.99andrzej jaskulski, grawitacja sprawdzian pdf, katarzyna puzyńska więcej czerwieni, nadzieja elantris, zakochany w heloizie, nieustanne, kontra miłoszewski, homer iliada pdf, muszalski, kracik, grzegorz nancka, sedinum pdf, dziady cześć 2, psychologia społeczna artykuły…