https://woblink.com/product-publication/download/126193/epub

1:

:

Cena:


Playboy

Autor: Laurelin Paige

Najpierw był ‚Twardziel’. teraz nadchodzi ‚Playboy’!

Micah Preston to największe ciacho Hollywood. Seksowny. sławny. bogaty – ten facet ma wszystko. Jednak Micah słynie nie tylko z gry aktorskiej. ale także z licznych podbojów i tego. że nie da się go zatrzymać na dłużej.

Kiedy siedem lat temu poznał na imprezie Maddie Bauer. nikt jeszcze o nim nie słyszał. Przeżyli wspólnie gorące. upojne chwile. a potem on już nie zadzwonił. pozostawiając dziewczynę rozczarowaną.

Jednak los znowu ich połączy. Maddie zostanie asystentką kamerzysty na planie najnowszego filmu Micah. W powietrzu zaiskrzy. a napięcie między tą dwójką będzie musiało znaleźć jakieś ujście.

Jednak czy Maddie da szansę słynnemu playboyowi?

__

‚Słodki i seksowny romans z dużą liczbą ek

:

Cena:


ISBN

9788365684899: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/winne-wzgorze-wiara-dorota-schrammek-127236u

Cena:


ISBN

9788395022425: Wydawnictwo

Format

14: https://woblink.com/ebook/niewidoczne-cienie-bressa-zbigniew-126572u

Cena:


Dziedzic i błękitna krew

Autor: Wojciech Gosek

Bogowie. miejcie nad nami litość!

Druga część opowieści o losach władców Kontynentu. marzących o niezwykłych bogactwach Nowej Ziemi.

Znani dobrze z poprzedniego tomu Dziedzica bohaterowie wracają. by dalej toczyć krwawą walkę o władzę nad Kontynentem i prawa do zysków z Nowej Ziemi. Chciwość. żądza i okrucieństwo napędzają rozpoczynającą się wojnę. Motorem działań części bohaterów jest jednak troska o rodzinę. przyjaźń. niewinna miłość lub chęć odwetu za krzywdy wyrządzone najbliższym. Każdy jest gotów walczyć. zawrzeć niestabilny i wątpliwy sojusz. czy nawet porzucić swą dawną tożsamość. jeśli miałoby to mu pomóc osiągnąć jego cel…

Girley podniósł ogromny gliniany słój miodu i postawił go w pobliż

Wydawnictwo: Filia

Cena: 26.9


Wielki sekret

Autor: Virginia C.Andrews

Ostatni tom bestsellerowej serii o rodzinie De Beers!

Willow De Beers. po tragicznej śmierci ojca adopcyjnego. zgodnie z ostatnią wolą zmarłego otrzymuje jego dziennik i poznaje rodzinne tajemnice. Są dla niej tak szokujące. że całkowicie odmieniają życie. jakie dotychczas wiodła na Florydzie w snobistycznym Palm Beach. Wreszcie dowiaduje się. kim jest jej rodzony ojciec. i odkrywa. co go łączyło z jej rodzoną matką. Dopiero teraz rozumie. dlaczego doświadczyła tyle przykrości od matki adopcyjnej i poznaje losy tajemniczej kobiety. która nie mogła swojej córki wychować. ale zawsze ją kochała.

Fenomen popularności V.C. Andrews trwa nieustannie od czasu wydania ‚Kwiatów na poddaszu’. Książki autorki. tworzące prawie dwadzieścia bestsellerowych serii. osiągnęły łączny nakład ponad 106 milionów egzemplarzy i zostały przetłumaczone na dwadzieścia dwa języki. ‚Wielki sekret’ to prequel sagi rodu De Beers. opowiadający o życiu Willow zanim przeczytała pamiętnik swojego ojca adopcyjnego… Kolejne powieści autorki ukażą się wkrótce nakładem Prószyński i S-ka.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 30.4pociejów, marcin sękowski psycholog, gorączka złotych rybek, ograniczenie prawa własności, joanna sowa, diogenes laertios żywoty i poglądy słynnych filozofów pdf, ibuk.pl za darmo, książka odchudzanie z elementami fizjologii i biochemii pdf, recydywista książka, moja ostatnia księżna, budowa motocykla pdf, przebieg wielkiego kryzysu gospodarczego, zła macocha, zza światów, portret młodej wenecjanki…