ISBN

9788324166794: Wydawnictwo

Format

39.8: https://woblink.com/ebook/bomba-atomowa-hitlera-maciej-antosiewicz-walker-mark-124480u

Cena:


Krzyżówki dla dzieci

Autor: Katarzyna Michalec

Zbiór 67 krzyżówek dla dzieci w wieku 7-10 lat. Każda krzyżówka zawiera różnorodne tematycznie zadania. Dla ułatwienia. w każdym haśle wpisana jest jedna litera. Zatem z powodzeniem poradzi sobie z nimi każdy mały miłośnik łamigłówek.

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 10


ISBN

9788381373210: Wydawnictwo

Format

14.9: https://woblink.com/ebook/ubezpieczenia-i-skladki-najnowsze-zmiany-w-przepisach-zus-przemyslaw-jezek-125298u

Cena:


Wiara. Nadzieja. Miłość

Autor: Monika Jagodzińska

Historia nastolatki z nadwagą. która nie akceptuje siebie i jest wyśmiewana przez rówieśników. Gdyby nie przyjaciółka oraz kochający rodzice. nie miałaby nawet z kim porozmawiać. gdyż wszyscy postrzegają ją jako nieatrakcyjną ..czarną owcę”. Diana postanawia. słusznie zresztą. zmienić swoje życie i nastawienie do niego. Zaczyna realizować program ..NOWA JA”. Zmienia nawyki żywieniowe. kolor włosów i styl ubioru. Z szarej myszki przemienia się w piękną. zdrową dziewczynę. którą wszyscy zaczynają akceptować.

Jak się okazuje. życie nie jest jednak tak kolorowe. Chorobliwe dbanie o linię sprawia. że dziewczyna popada w anoreksję. Czy uda się jej uporać z chorobą? Czy będzie potrafiła naprawdę zaakceptować siebie?

Książk

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Wśród zatrutych noży. Zapiski z getta i okupowanej Warszawy

Autor: Agnieszka Haska

Tadeusz Obremski (ur. 1900) przed wojną był współwłaścicielem doskonale znanej ówczesnym warszawiakom firmy obuwniczej H. Obremski i S-wie. Jego notatki z okresu okupacji. pisane podczas ukrywania się po tzw. aryjskiej stronie. to dokument szczególny. przekazany rodzinie po wojnie przez ukrywającego ich Polaka – autor. jego żona i córka zginęli w niewyjaśnionych okolicznościach w czerwcu 1944 r.

Obremski opisuje doświadczenia swoje oraz całej rodziny w getcie i poza nim okiem przedsiębiorcy. któremu wojna przerwała pasmo sukcesów zawodowych. Starał się przy tym przedstawić jak najpełniejszy obraz tragedii przeżywanej przez naród żydowski. traktując swoje zapiski jako dokument historyczny. Po wyjściu na aryjską

18: https://woblink.com/ebook/ocalony-z-zaglady-aaron-elster-125682u

Cena:manwhore 3 pdf, czerwony byk, katarzyna trzpioła, ćwiczenia rachunkowe z chemii galus pdf, ogród zuzanny pdf, kubuś puchatek porno, przygody czarnego noska, upadek gigantów audiobook, dieta płodności książka, ferwor, chronicles of mystery drzewo życia poradnik, rozprawka z fragmentem pana tadeusza, deepak, paul eckman, mieszkańcy europy, mnożenie i dzielenie w zakresie 50 sprawdzian, bad boys girl 2 pdf, dynastia miziołków pdf darmowy, matura matematyka rozszerzona…