Tajemniczy Tunel (Tom 4). Czarny Rycerz

Autor: Olaf Fritsche

Podróż w czasie to świetna zabawa! Cykl TAJEMNICZY TUNEL

Dubios. niebezpieczny przeciwnik Lily i Magnusa. kradnie błękitny kryształ i znika w XIII-wiecznych Niemczech. Tam podaje się za zaginionego cesarza Fryderyka II. by zdobyć władzę i bogactwo. Dzieci muszą go odnaleźć i odebrać mu kryształ. Lily i Magnus poznają córkę Czarnego Rycerza. a ona przekonuje swojego ojca. aby w pojedynku pokonał Dubiosa… Czy uda się odzyskać bezcenny kryształ?

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie

Cena: 20.92


Zaklinanie umysłu

Autor: Kevin Dutton

Flipnoza jest szczególną odmianą perswazji. Jej okres wylęgania trwa zaledwie kilka sekund. a niezwykła moc pozwala w mgnieniu oka zawładnąć najbardziej przenikliwym umysłem. To psychologiczna tajna broń. która umożliwia przypieczętowanie każdej umowy. ale w niepowołanych rękach jest śmiertelnie niebezpieczna. Flipnoza to mistrzostwo w panowaniu nad umysłami.

Bazując na przełomowych odkryciach naukowych i spotkaniach z największymi mistrzami perswazji – od polityków. speców od reklamy i handlowców po mroczne ale fascynujące postacie oszustów. seryjnych morderców i psychopatów – Dutton po raz pierwszy ujawnia psychologiczne DNA oddziaływania na ludzi. a z jego oryginalnej i odkrywczej książki każdy może się nauczyć. jak zwiększyć swoją siłę przekonywania.

„Dut

Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros

Cena: 33


ISBN

9788363879945: Wydawnictwo

Format

1:

Cena:


Odwet oceanu

Autor: Frank Schätzing

Jak wiele ingerencji człowieka może znieść natura?

Co się wydarzy. gdy żywioł w końcu się zbuntuje?

Peruwiański rybak ginie bez śladu na morzu. U wybrzeży Norwegii

eksperci od odwiertów naftowych odkrywają na dnie zagadkowe

kolonie robaków. Potem wydarzenia następują jedno po drugim.

Wieloryby i delfi ny atakują łodzie z pasażerami. Parzące meduzy

przepędzają turystów z plaż. W restauracjach eksplodują homary.

rozpryskując śmiertelnie niebezpieczną substancję. Miliardy krabów

wychodzą z morza i zatruwają miasta na wschodnim wybrzeżu Ameryki.

I wreszcie połowa Europy znika pod wodą na skutek potężnego

tsunami…

Świat morski. zagrożony przez bezmyślną działalność człowieka.

musi się bronić.

Thriller ekologiczny bazujący na rzetelnej wiedzy naukowej.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie

Cena: 47.9


Misja

Autor: Robert Bolt

XVIII wiek. Łowca niewolników Rodrigo Mendoza po zabójstwie brata popełnionym w porywie gniewu. chcąc odpokutować zbrodnię. zwraca się do Boga. Jego losy splatają się z losami jezuitów. którzy w sercu paragwajskiej dżungli nie tylko nawracają tubylców. ale też wprowadzają ich w arkana rzemiosła i muzyki. Pewnego dnia jednak stają wobec wyboru: być posłusznym władzom kościelnym i zostawić Indian na pastwę łowców niewolników czy walczyć i umrzeć za prawdę i wiarę…

W filmie nagrodzonym w 1986 roku Złotą Palmą główne role grają Robert De Niro i Jeremy Irons. Przejmującą muzykę stworzył Ennio Morricone.

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 29.9


Inna Polska? 1918-2018: alternatywne scenariusze naszej historii

Autor: Witold M. Orłowski

1918–2018 ALTERNATYWNE SCENARIUSZE NASZEJ HISTORII.

Jak wyglądałaby dziś Polska. gdyby bolszewicy wygrali bitwę pod Warszawą. gdyby we wrześniu 1939 nie napadli na nas Niemcy. gdyby powstańcom warszawskim udało się wyzwolić stolicę przed wkroczeniem Armii Czerwonej albo gdyby polska transformacja załamała się na początku lat 90. ubiegłego wieku? Czy o losach kraju w ciągu minionego stulecia zadecydował tylko zbieg niezależnych od nas okoliczności? A może najważniejsze są tu fundamentalne. słabe i silne strony Polaków jako narodu i społeczeństwa?

Nigdy się nie dowiemy. jaka byłaby dziś Polska. gdyby jej losy potoczyły się inaczej. Możemy jednak. stosując metodę modelową. stworzyć alternatywne scenariusze historii ostatniego stulecia. obejmujące w spójny sposób problemy ekonomiczne. społeczne i polityczne. Paradoksalnie może to więcej powiedzieć o dzisiejszej Polsce niż analiza historii rzeczywistej.

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 34.9


ISBN

9788381373999: Wydawnictwo

Format

19.9: https://woblink.com/ebook/potrac

Cena:poradnik przezwajania silników indukcyjnych, łamanie praw człowieka w ameryce południowej, barbara frączek, marek klimek, podstawy zarządzania organizacjami, żeromski syzyfowe prace, zaczarowana zagroda tekst, moje dziecko doprowadza mnie do szału, kobiety 21 wieku, wywiad cechy, gonciarz płacze, ecgo, krwawa hrabina online, pablo escobar książka, zarys anatomii człowieka, wakacje na korsyce…