Fizyka duchowa. Sekrety wewnętrznej ewolucji

Autor: Angelis Barbara De

Autorka jest jedną z najbardziej wpływowych nauczycielek naszych czasów w zakresie transformacji osobistej i duchowej. Ta książka stanowi ukoronowanie jej twórczości i pozwala przyspieszyć wewnętrzną ewolucję człowieka. Dowiesz się z niej. jak wprowadzić radykalne. wibracyjne zmiany wewnętrzne. które uzdrowią Twoje relacje ze sobą. innymi i całym światem. Nauczysz się zwiększać częstotliwość własnych wibracji i zrozumiesz. dlaczego zarówno współczesna nauka jak i starożytne teksty duchowe potwierdzają. że jesteś istotą duchową. której wnętrze kreuje wszystkie doświadczenia. Poznasz ćwiczenia. dzięki którym osiągniesz wyższy stan świadomości i zaczniesz pozytywnie wpływać nie tylko na siebie. ale również na całe Twoje otoczenie. Wznieś się ponad przeciętność.

29.2: https://woblink.com/ebook/radykalna-milosc-do-siebie-jak-pokochac-siebie-i-spelnic-marzenia-darling-gala-136150u

Cena:


ISBN

9788328711013: Wydawnictwo

Format

39.9: https://woblink.com/ebook/emilia-krakowska-aktorzyca-katarzyna-kaczorowska-135848u

Cena:


Trzeci sort. czyli jak zakończyć wojnę polsko-polską

Autor: Jerzy Karwelis

Wojny polsko-polskiej nie może zakończyć żadna z jej stron. chyba że przez wyeliminowanie wroga. a to jest niemożliwe. Tą grupą. która umiałaby zakończyć ten wyniszczający konflikt. może być tylko zewnętrzny w stosunku do tego konfliktu trzeci sort – wyborcy zaciśniętych zębów. wybierający do tej pory mniejsze zło. Wystarczy tylko. że zaczną wybierać większe. wspólne dobro.

Jeśli więc za każdym razem oddajesz głos na mniejsze zło – wiedz. że ta książka jest dla Ciebie. bo jest o Tobie. Jesteś Trzecim Sortem. Jesteś większością. a rządzą Tobą i Twoim życiem hałaśliwe mniejszości wyposażone w Twój mandat wyborczy. Jeśli chcesz się dowiedzieć. jak do tego doszło – przeczytaj tę książkę. Jeśli chcesz to zmienić – wyci

24.2: https://woblink.com/ebook/uzdrawianie-komorkowe-odkryj-prawdziwa-nature-choroby-i-odzyskaj-zdrowie-wren-barbara-136173u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/140407/pdf

1:

:

Cena:


Wyszczekana miłość

Autor: Jenn McKinlay

Prawdziwa miłość przychodzi niespodziewanie

Carly wraca z podkulonym ogonem do rodzinnego miasteczka Bluff Point. Nie jest jednak sama. Towarzyszą jej stary labrador oraz wyjątkowo wygadana papuga. którzy dołączyli do niej. zanim jej życie rozpadło się na kawałki.

W lokalnym pubie spotyka seksownego fizjoterapeutę Jamesa. Mężczyzna stara się zdobyć jej serce. oferując pomoc w poszukiwaniach nowego domu zwierzakom Carly.

Gdy wreszcie kobieta zgadza się na randkę. wydaje się jej. że mogłaby być w końcu szczęśliwa. Jednak James ma sekrety i jeśli nie otworzy się przed Carly. to ich uczucie nie przetrwa.

__

O autorce

Jenn McKinlay – amerykańska bestsellerowa autorka „The New York Times”. „USA Today”. „Publisher’s Weekly” znana z wciągający

:

Cena:david icke iluzja percepcji pdf, akwarium suworow pdf, panny z wilka książka, logika zadania z rozwiązaniami, wyrażenia idiomatyczne angielski, jak poderwać drania sebastian pdf, akademia wampirów książka pdf, rzeźnik max czornyj, od pierwszego wejrzenia sparks, slowianskie runy, e booki, ewa budzyńska, agnieszka roszkowska, historia rozszerzona notatki pdf, egzamin gimnazjalny historia powtórka, studium przypadku logopedia, wypożyczalnia ebooków online, anna izabela brzezińska, ibuk.pl za darmo, pamiętnik ze starej szafy, kurdybacha historia wychowania pdf…