ISBN

9788373779921: Wydawnictwo

Format

34.3: https://woblink.com/ebook/cialo-to-umysl-jak-spoleczenstwo-uczy-dlugowiecznosci-i-dlaczego-zdrowie-jest-dziedziczne-martinez-mario-139908u

Cena:


Pomsta – opowieść z dziejów miasta Tarnowa

Autor: Krystian Janik

Pierwszego kwietnia 1700 roku dochodzi w Tarnowie do przeraźliwego mordu. Znalezione na cmentarzu ciało jest nagie i pokryte błotem. a pośrodku piersi tkwi narzędzie zbrodni – odlany w żelazie namogilny krucyfiks. Miejscowy medyk twierdzi. że zbrodni nie mógł dokonać człowiek. Dochodzi do kolejnych mordów.

Miasto wrze. Morderca. nazwany Krzyżowcem. porusza się niewidzialnie i bezszelestnie. Niczym upiór pojawia się i znika. Mieszkańców paraliżuje strach. Do prowadzących śledztwo dołącza Bartosz Sędowicz. który twierdzi. że nie wytropi Krzyżowca bez cofnięcia się w przeszłość. Czasu jest niewiele. a instynkt podpowiada mu. że to dopiero początek makabrycznych mordów…

Kryminały noir. kryminały retro. a co powiecie na kryminał sta

24: https://woblink.com/ebook/dylemat-oliwii-black-barbara-taraszkiewicz-140287u

Cena:michał gawriłow, smętarz dla zwierzaków pdf, dogoterapia książki, podstawy fizyki tom 1, cormoran strike książki, magazyn pdf, krzyżówki dla dzieci online, hejterstwo, zabawna historia, basia i przedszkole, bunt i afirmacja, przepisy dla diabetyków książka, lato muminkow, psychologiczne portrety człowieka brzezińska, burzliwe dzieje pirata rabarbara, złote lata, jan gawęcki, czy anioły istnieją, komorki sie pani pomylily, robert rumas, zamach na piłsudskiego, modelowanie psychologia…