Mały ciekawski Gucio

Autor: Holly Webb

U Tosi w domu odbywa się remont. Jej ciekawski kotek zagląda w każdy kąt. Kiedy Tosia jest w szkole. martwi się. że Gucio wpadnie w tarapaty. Pewnego dnia złe przeczucia dziewczynki spełniają się. Ciekawski kotek ucieka przez uchyloną furtkę. Czy Tosia jeszcze kiedyś zobaczy ukochanego Gucia?

Wydawnictwo: Zielona Sowa

Cena: 9.99


ISBN

9788365973580: Wydawnictwo

Format

27.9: https://woblink.com/ebook/pol-zycia-mats-strandberg-justyna-czechowska-127779u

Cena:


Mechanik. Kulisy padoku F1 i tajemnice rywalizacji

Autor: Priestley Marc

Świat Formuły 1. jakiego jeszcze nie znałeś!

Ukryty stetoskop przykładany do maszyny tankującej. wojskowe systemy szyfrowania wprowadzone w obawie przed szpiegami czy kombinezony przygotowane przez Europejską Agencję Kosmiczną… Tam. gdzie o wyniku decydują ułamki sekund. każda nowinka może być na wagę złota.

Marc „Elvis” Priestley przez blisko dekadę pracował jako mechanik McLarena i był częścią wielkiego świata Formuły 1. Imprezował z Schumacherem. Räikkönenem i innymi kierowcami. Był naocznym świadkiem wojny między Hamiltonem i Alonso. Za swe wybryki kilka razy o mało nie wyleciał z pracy.

W wysokooktanowej atmosferze pasów startowych Formuły 1 reflektory najczęściej skierowane są na wielkie gwiazdy. A jednak. bez wiedzy technicznej. determinacji i obsesji w

:

Cena:wojny bogów, poradnik mass effect, kamienie na szaniec audiobook, matura z matematyki poziom podstawowy, czas mroku książka, jerzy alski, zaszyj oczy wilkom, robin hood legenda sherwood 2, gry fs15, wojna światów 2 nowa fala, artur przybysławski, frazeologiczny słownik, oczyszczenie energetyczne, itinerarium, ojcowie pustyni pdf, www super expres pl, skandal miłosierdzia, masa audiobook, opowiadania pdf, psychologia jungowska, słownik krzyżówkowicza, jak się pozbyć cellulitu, pieśni osjana pdf…