Martwe ciało Mavericka

Autor: Anna Kapes

Co przeraża nas najbardziej na świecie?

Mafia? Zombie? Przyjaciele w opałach? Nie. to tylko drobnostki dla Ricka Mavericka. To. co naprawdę mrozi mu krew w lekko niesprawnych żyłach. to goniąca jego martwy tyłek przeszłość. I sernik pani Hicky.

Rick Maverick nie spodziewał się od życia zbyt wiele. lecz gdy mafia potraktowała go jak najgorszego śmiecia. nie miał wyboru. Musiał wziąć sprawy we własne ręce – konkretnie wstać z grobu i upomnieć się o swoje. Szkoda tylko. że cios łopatą w głowę uszkodził mu pamięć…

Teraz musi znaleźć sens nowego. martwego istnienia. uratować swych przyjaciół od zguby. no i jeszcze… przeprowadzić rewolucję. Ale co to dla niego. no nie? Wszystko wydaje się normalne w porównaniu z gadającym robakiem.

:

Cena: 9.9


Janulka. córka Fizdejki. Tragedia w 4 aktach

Autor: Stanisław Ignacy Witkiewicz

Dramat Stanisława Ignacego Witkiewicza opowiada o Neo-Krzyżakach. którzy pod wodzą wielkiego mistrza Gotfryda napadają oni i kolonizują barbarzyńską Litwę. Litwini są dzicy i zacofani. a Neo-Krzyżacy postępowi. przyświeca im przy tym pragnienie zaspokojenia metafizycznego głodu i odczucia dziwności istnienia. Witkacy w alegorycznej formie porusza temat upadku cywilizacyjnego i ludzkiej degeneracji.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 9.9


Ludzie. ludzie…

Autor: Ewa Woydyłło

Dlaczego bywamy kłótliwi. wścibscy i nieokrzesani? Dlaczego tak trudno znosimy przywary innych ludzi? Czy złych nawyków można się oduczyć?

Ludzie. ludzie… to „pisany gabinet terapeutyczny”. w którym każdy zostanie wysłuchany i znajdzie radę dla siebie. Tym razem sławna psycholog Ewa Woydyłło skupia się na różnych ludzkich charakterach – niektóre opisywane i analizowane sytuacje czytelnik bez trudu rozpozna jako znane z mediów. są tu też przykłady zaobserwowane przez psycholog w swoim otoczeniu.

Czytamy więc o ludziach emanujących złą energią. czyli o wampirach energetycznych. o obsesyjnie gromadzących rzeczy. o manipulantach i o kultywujących rozmaite tabu. A dalej o perfekcjonistach. krętaczach. narcyzach. opowiadaczach. malkontentach i obrażalskich. 

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Cena: 15.9


John Flack. Roman

Autor: Edgar Wallace

Acht bis an die Zähne bewaffnete Männer von Scotland Yard bewachen einen Transport von 73000 Pfund Sterling. Aber der Geldtransporter mit Geld und seine Bewacher verschwindet auf der Straße von London nach Tilbury. Nach dem mysteriösen Verschwinden fehlt jede Spur. As wirklich geschehen?

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9


ISBN

9788374531573: Wydawnictwo

Format

41: https://woblink.com/ebook/tym-czasom-for-the-time-being-w-h-auden-31122u

Cena:gustav meyrink golem, e book, internet rzeczy pdf, terroryzm książki, politechnika warszawska wydawnictwo, książki socjologiczne, scenariusz przedstawienia profilaktycznego na wesoło, sto lat samotności mobi, i nie było juz nikogo, erotycznagra pl, opracowanie makbet, sceptycyzm filozofia definicja, chłopcy z ferajny książka, piotr jarzemski, stowarzyszenie umarłych poetów streszczenie filmu, zagroda zębów…