ISBN

9788381472227: Wydawnictwo

Format

33: https://woblink.com/ebook/jeden-blad-anna-szafranska-139455u

Cena:


Uzdrawianie tarczycy według boskiego lekarza. Prawdziwe przyczyny wszystkich chorób niesłusznie łączonych z tarczycą

Autor: Anthony Wiliams

Masz niepokojące objawy? Nie zwlekaj!

 

Jeśli doskwiera Ci którakolwiek z poniższych dolegliwości:

 

 • bóle głowy bądź całego ciała
 • stany lękowe i depresje
 • choroby autoimmunologiczne
 • nowotwory
 • wirus Epsteina-Barr
 • mononukleoza bądź fibromialgia
 • zespół przewlekłego zmęczenia
 • zapalenie tarczycy Hashimoto
 • niedoczynność tarczycy
 • nadczynność tarczycy
 • zaburzenia wagi bądź snu

koniecznie powinieneś sięgnąć po tę książkę!

 

Jak uzdrowić tarczycę w 3 miesiące!

 

Autor wyjaśnia. jak odbudować swoje ciało i żyć bez tarczycy. Rozprawia się

39.3: https://woblink.com/ebook/podrecznik-astrologii-praktycznej-jolanta-romualda-galazkiewicz-golebiewska-139906u

Cena:


Smak wojny

Autor: Witold Gadowski

Smak wojny to uderzająco prawdziwa. pełna przemocy. ale również poruszająca powieść. od której nie sposób się oderwać.

Fabuła powieści Smak wojny rozgrywa się kilka lat przed wydarzeniami znanymi czytelnikom z bestsellerowej Wieży komunistów. Tym razem Andrzej Brenner. niezależny dziennikarz i awanturnik. jako korespondent wojenny zostaje wysłany wraz ze swoim przyjacielem do Kosowa. gdzie osobiście doświadcza chaosu będącego konsekwencją działań militarnych na południu Europy. Jest świadkiem krwawych starć między Albańczykami i Serbami. a przy tym niespodziewanie wplątuje się w rozprzestrzenioną na całe Bałkany niebezpieczną aferę. Jego dziennikarski zmysł pcha go coraz głębiej w rzeczywistość. którą rządzą krwawe porachunki i handel bronią. a jednocześnie pozwala mu poznać wojnę z perspektywy pojedynczego człowieka. który próbuje odnaleźć swoje miejsce w opisywanym konflikcie.

Wśród wystrzałów i wybuchów. cierpienia i śmierci – Brenner ma również szansę odnaleźć miłość. Piękna Serbka Vesna okazuje się promieniem słońca w tym ogarniętym ciemnością świecie.

Wydawnictwo: Replika

Cena: 32.9bukiety z krepiny, wypracowanie na temat, testy gimnazjalne z biologii, powtórka z historii gimnazjum pdf, john bowlby przywiązanie, krystyna kłosińska, program nauczania języka polskiego jako obcego pdf, artur patek, trynitarze, magowie bogów pdf, karbala pobierz, korea północna książka, joanna szczerska, ibul, audiobook sf…