VAT i JPK Nowe obowiązki od 1 lipca 2018 r

Autor: Praca Zbiorowa

W 2018 r. na podatników VAT nałożono szereg nowych obowiązków. Część z nich już obowiązuje. jak chociażby JPK_VAT. Pozostałe wchodzą w życie 1 lipca 2018 r. i dotyczą m.in. przekazywania JPK na żądanie czy split payment. który nie ominie również jednostek sektora publicznego. Z tym ostatnim związana jest także zmiana wzorów deklaracji VAT.

Oprócz dodatkowych obowiązków wprowadzono także nowy rodzaj sankcji. Jest to blokada rachunku podatnika. Nastąpi ona w przypadku. gdy z dokonanej analizy ryzyka będzie wynikać. że podatnik może wykorzystywać działalność banków lub spółdzielczych kas oszczędnościowo-kredytowych do celów mających związek z wyłudzeniami skarbowymi lub do czynności zmierzających do wyłudzenia skarbowego.

Publik

:

Cena:


ISBN

9788380171404: Wydawnictwo

Format

28.35: https://woblink.com/ebook/sam-poczatek-lata-1944-1948-w-literaturze-okresu-polski-ludowej-hanna-gosk-bozena-karwowska-133383u

Cena: Bożena Karwowska


Szablon

Autor: Agnieszka Sudomir

Adrian Lawson ma wszystko: cudowną rodzinę. wspaniały dom i pasjonującą pracę. Żyje w samym centrum Fabryki Snów. gdzie konsekwentnie buduje swój mały raj. Pewnego ranka budzi go sygnał przychodzących SMS-ów. W tym momencie kończy się rzeczywistość. którą Adrian znał. Teraz musi zmierzyć się z prawdą. o jakiej nawet mu się nie śniło. Czy zaufa samemu sobie i podejmie właściwe decyzje? Od tego będzie zależało nie tylko bezpieczeństwo jego najbliższych. ale znacznie. znacznie więcej.

Czy przyszłość tak bardzo różni się od teraźniejszości? Czy nowy wspaniały świat zapewni nam szczęście? Czy tęsknota jest grzechem? A wreszcie – czym jest Szablon i jaką rolę odegra Adrian?

Wydawnictwo: Genius Creations

Cena: 24.99


Szablon

Autor: Agnieszka Sudomir

Adrian Lawson ma wszystko: cudowną rodzinę. wspaniały dom i pasjonującą pracę. Żyje w samym centrum Fabryki Snów. gdzie konsekwentnie buduje swój mały raj. Pewnego ranka budzi go sygnał przychodzących SMS-ów. W tym momencie kończy się rzeczywistość. którą Adrian znał. Teraz musi zmierzyć się z prawdą. o jakiej nawet mu się nie śniło. Czy zaufa samemu sobie i podejmie właściwe decyzje? Od tego będzie zależało nie tylko bezpieczeństwo jego najbliższych. ale znacznie. znacznie więcej.

Czy przyszłość tak bardzo różni się od teraźniejszości? Czy nowy wspaniały świat zapewni nam szczęście? Czy tęsknota jest grzechem? A wreszcie – czym jest Szablon i jaką rolę odegra Adrian?

Wydawnictwo: Genius Creations

Cena: 24.99wymarzony mężczyzna pdf, krzysztof kamil baczynski wiersze, 23 sposoby na lenia, jestem nudziarą pdf, mroz oskarzenie, brian moore, pełna moc możliwości jacek walkiewicz, tajemnice archiwum watykanu, baudolino, piotr patykiewicz, detektyw pozytywka audiobook, złe dzieci, ten obcy pdf, wszystkie lajki marczuka, rehabilitacja i pielęgnowanie osób niepełnosprawnych pdf, największy skarb piotra z karolci, podstawy marketingu książka, ring girl pdf…