Dzisiaj śpisz ze mną

Autor: Szczypczyńska Anna

 

‚Na ręce wysypał mi się brokat. Twój brokat. z którego zawsze się śmiałem. (…) Zebrałem wszystkie ziarenka i wrzuciłem z powrotem do książki. Dzięki temu częściowo jesteś ze mną.’

 

Nina zdaje się mieć ułożone życie: kochający mąż. śliczne córki. stabilizacja. W najmniej oczekiwanym momencie ten spokój burzy Jan. młody i przystojny mężczyzna. który sprawia. że znów czuje się piękną i zmysłową kobietą. I choć Nina broni się przed rodzącą się namiętnością. to nie może uwolnić się od marzeń o Janie. To on przypomniał jej jaka była kiedyś. To on uwolnił tęsknotę za tą dziewczyną. którą była zanim weszła w rolę żony i matki. Targana emocjami. poczuciem odpowiedzialności i namiętnością. kobieta dojrzewa do podjęcia tej jedynej. właściwe

29.9: https://woblink.com/ebook/kto-porwal-daisy-mason-hunter-cara-135574u

Cena:


Format

EPUB.MOBI: 133799

https://woblink.com/ebook/amelka-kiel-i-bal-barbarzyncow-maria-jaszczurowska-laura-ellen-anderson-133799u

:

Cena:


Facet do poprawki

Autor: Joanna Sykat

Z Gundą lepiej nie zadzierać. Wiedzą coś o tym „obiekty” wystawione jej przez zdradzane. wykorzystywane i porzucane żony. Filigranowa sylwetka. niebieskie oczęta. a w główce mnóstwo pomysłów na pognębienie rodzaju męskiego.

Czy tak już będzie zawsze?

Czy poza Kune. przedstawicielem nietypowego gatunku pupilów. znajdzie się jakiś samiec zdolny nieco spiłować jej ostre pazurki?

***

Twój mąż puszcza Cię z torbami? Sezonowo zamienia Cię na coraz nowsze modele? Albo grozi. że zabierze dom. samochód i co tylko się da. w ramach zadośćuczynienia za zmarnowane w małżeństwie lata?

Jeśli tak. pisz: wykalaczka@mojapoczta.pl.

a ja wyrównam z nim rachunki. przemówię do rozumu tak ciepło i serdecznie. że zmieni zdanie. I jeszcze ładnie Cię przeprosi.

Joanna Sykat. autorka epicko-lirycznych powieści o trudnych związkach. rodzinnych relacjach. marzeniach. nadziejach i niedomówieniach w nowej – tym razem komediowej – odsłonie.

Zemsta jest słodka? Nie w wykonaniu Gundy! Drogie panie. ta historia poprawi Wam humor. Panowie. dla Was niech będzie małą przestrogą…

Joanna Szarańska. pisarka

Gdy dojdziesz do wniosku. że ten konkretny egzemplarz mężczyzny do poprawki się żadną miarą nie nadaje. zadzwoń do Wykałaczki. a ona będzie wiedziała. co z tym dalej zrobić! Doskonała książka. która ma tylko jedną wadę – jak zaczniesz. to nie możesz przestać czytać aż do ostatniej strony. Ale tego autorka nie powinna poprawiać.

Iwona Czarkowska. pisarka

Wydawnictwo: Replika

Cena: 28.9


ISBN

9788328709799: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/milosc-i-inne-deliria-mika-dunin-135585u

Cena:ścigając krzyk, audiobooki.com/szatan-z-siodmej-klasy 720 audiobook polecam, epub download, jestem gangsterem, jak wytresować kota pdf, polscy podróżnicy, powieści historyczne ranking, olędzki, liczebniki niemiecki ćwiczenia pdf, konstytucja w bibliografii, bralczyk zwierzyniec, insulinooporność pdf, jerzy bralczyk język na sprzedaż pdf, mma fighter walka pdf, słodka nadzieja, choroby wieku dzieciecego, irena chołuj, gabriel jennifer armentrout pdf, romans mafijny, cormoran strike książki…