Echo morderstwa

Autor: Christie Daugherty

Gdy miastem Savannah na południu USA wstrząsa wiadomość o morderstwie do złudzenia przypominającym nierozwiązaną sprawę sprzed piętnastu lat. jedna z najlepszych reporterek kryminalnych. Harper McClain. jest gotowa podjąć każde ryzyko. by znaleźć sprawcę.

Gdy miała dwanaście lat. znalazła w domu zwłoki swojej matki. Od tamtej pory żyje pragnieniem odszukania mordercy. W trakcie śledztwa Harper trafia na miejsce zbrodni. którego szczegóły wydają jej się upiornie znajome: dziewczynka wyprowadzana z domu przez detektywa. ofiara wielokrotnie pchnięta nożem i zostawiona naga w kuchni jak niegdyś jej matka. brak jakichkolwiek śladów.

Reporterka podejrzewa. że obie ofiary padły ofiarą tego samego sprawcy. Ma wreszcie szansę znaleźć mordercę. nawet jeśli sama zaryzykuje swoim życiem…

Christi Daugherty zaczęła pisać o morderstwach w wieku 22 lat jako reporterka. Przez wiele lat pracowała jako dziennikarka. Jako CJ Daugherty napisała serię międzynarodowych bestsellerów – cykl thrillerów dla młodzieży Wybrani (Nocna Szkoła). Echo morderstwa to jej pierwsza powieść dla dorosłych czytelników.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 35.99


ISBN

9788366074675: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/prawo-milosci-whitney-g–126769u

Cena:


Wydawnictwo

MUZA SA: Format

125701

https://woblink.com/product-publication/download/125701/epub: 1

Cena:


Łowiectwo dawniej i dziś. Wybrane zagadnienia

Autor: Stanisław Korzeniowski

Publikacja jest interdyscyplinarną pozycją. wnoszącą cenny wkład w rozwój literatury popularno-naukowej z zakresu uwarunkowań środowiskowo-przyrodniczych łowiectwa jako segmentu zielonej ekonomii i elementu

bioróżnorodności środowiska przyrodniczego. Uwzględnia także historyczną (od zarania dziejów do współczesności). ekonomiczną i kulturotwórczą rolę łowiectwa oraz wiele innych aspektów. w tym szeroki zakres tematyczny edukacji ekologicznej – na potrzeby m.in. popularyzacji tej dziedziny. jako że wkład pracy. dorobek wielu pokoleń myśliwych. przyrodników i osób zajmujących się łowiectwem zasługuje na to aby je przedstawiać właśnie w takiej formie. przypominać następnym pokoleniom ich zasługi w zakresie: hodowli. o

:

Cena:fifa 19 sterowanie, kryzys sumienia audiobook, mario puzo rodzina borgiów, pn-en iso/iec 17025 pdf chomikuj, soman chainani, ebook darmowe, bernhard aichner, w co ludzie grają, ginekologia pdf, mały ksiaze pdf, wariatkowo, piątkowski dawid, damskie laboratorium, sztuka kochania pdf za darmo, siedem śmierci evelyn hardcastle chomikuj, stanisław ignacy witkiewicz książki, język polski jako obcy ćwiczenia pdf, www.ibuk.pl, polscy nobliści literatura…