Sępy skalne. Powieść z Dzikiego Zachodu

Autor: Karol May

Karol May powraca na swój ulubiony Dziki Zachód. aby kontynuować opowieść o Old Shatterhandzie. Po raz kolejny spotykamy legendarnego wodza indiańskiego Winnetou i jego lojalnego przyjaciela. którzy wspólnie ruszają na pomoc tym. którzy akurat ich pomocy potrzebują. Ponownie przekonujemy się też o potędze przyjaźni. dzięki której można pokonać największe trudności.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 5.51


Rynek książki w Polsce 2016. Dystrybucja

Autor: Łukasz Gołębiewski

Dziewiętnasta edycja sztandarowej publikacji Biblioteki Analiz. W pięciu tomach omówione zostały najważniejsze zagadnienia dotyczące funkcjonowania polskiej branży wydawniczo-księgarskiej. Tom ‚Dystrybucja’ zawiera analizę rynku dystrybucyjnego.

Spis treści:

1. Księgarstwo hurtowe

2. Księgarstwo detaliczne

3. Sprzedaż bezpośrednia

4. Import i eksport książek

5. Wykaz tekstów źródłowych

Wydawnictwo: Biblioteka Analiz

Cena: 25


Wydawnictwo

Jaguar: Format

28424

https://woblink.com/product-publication/download/28424/epub: 1

Cena:


Niech patrzą i gadają

Autor: Susanna Carr

Erotyczny dziennik. Sydney pisze fikcyjny dziennik erotyczny. zainspirowana postacią lokalnego playboya. przystojnego Matthew Stone’a. Pewnego dnia jej dziennik ginie. a Matthew zaczyna ją uwodzić i spełniać jej fantazje erotyczne!Poradnik uwodzenia. Uzbrojona w poradnik na temat sztuki uwodzenia Isabel wykorzystuje każdą zasugerowaną w książce sztuczkę. by uwieść Seana. Ten nawet się nie spodziewa. że ta skromna dziewczyna potrafi być aż tak niegrzeczna…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


19

https://woblink.com/ebook/rozruch-inwestycyjny-damian-kleczewski-28749u: https://woblink.com/product-publication/download/28749/epub

:

Cena:


Carpe diem

Autor: Diane Rose

Rosalie Heart ma dwadzieścia dwa lata. studiuje prawo. dba o linię i spotyka się ze swoimi przyjaciółmi. Jednym słowem – szczęśliwa młoda kobieta. czekająca na miłość. Jednak zanim zaczniecie jej zazdrościć. przemyślcie to… Rosalie zostały już niecałe dwa lata życia. Pogodziła się z tym. że umrze. Teraz tylko stara się oswoić z tym swoich najbliższych. Żyje chwilą i próbuje zrobić jak najwięcej. Nie myśli o miłości i związkach. uważa. że jest to dla niej zakazanym owocem. Po prostu trwa i czeka na ten ostatni dzień. kiedy już się nie obudzi. Ten precyzyjny plan ulega zmianie. kiedy Rosalie poznaje kogoś. z kim chciałaby spędzić jak najwięcej wspólnych chwil…

Wydawnictwo: Videograf

Cena: 29.9krzysztof przepiórka, karpie bijem, odważne dusze pdf, psychologia ogólna pdf, zabrana o zmierzchu, baśniobór: klucze do więzienia demonów, na przestrzeni dziejów, procedury pielęgniarskie pdf, marcin rojek, zadania pl angielski, śnienie, ostatnich gryza psy, kwestia ceny miłoszewski, elzbieta gajos, dziady 2 motywy, paweł turek, charles henri sanson, sprawdziany z matematyki klasa 4 do druku, zbiór zadań maturalnych matematyka pdf, rany julek audiobook, jego asystentka, pedagogika pracy pdf, tomasz duraj…