ISBN

9788301203252: Wydawnictwo

Format

89: https://woblink.com/ebook/ochrona-srodowiska-dla-inzynierow-jacek-krystek-138302u

Cena:


Przygody Hucka. WYDANIE DWUJĘZYCZNE angielsko-polskie

Autor: Mark Twain

Autor słynnego Księcia i żebraka po raz kolejny na głównego bohatera swojej powieści. skierowanej głównie do młodzieży. wybiera chłopca. Huckleberry Finn. którego wielu czytelników zna z Przygód Tomka Sawyera. ucieka z domu i wyrusza przed siebie. przeżywając mnóstwo przygód i poznając na swej drodze wielu ludzi. Twain z humorem opowiada losy młodego włóczykija. ale porusza też poważne problemy społeczne. a czyni to w sposób przystępny dla najmłodszych odbiorców. Lektura. którą naprawdę warto przeczytać. niezależnie od naszego wieku.

Wydawnictwo Wymownia przygotowało prezenty dla swoich Czytelników. Treść książki zdradzi sposób. w jaki można pobrać niespodzianki – darmowe ebooki nasz

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 4


Gdybym wiedziała

Autor: Rebecca Donovan

„Każdy z nas dysponuje własną. pokrętną wersją prawdy. skażoną tym. jak postrzegamy dane wydarzenie. I czasem to jedyne. co mamy.” W rodzinie Lany każda kobieta ma pewną. wydawałoby się. dobrą cechę – która jednak przynosi jej tylko nieszczęście. Wiara. Zaufanie. Życzliwość i Odwaga niszczą ich życie. chociaż powinny je budować. Klątwą Lany jest absolutna Szczerość. Dziewczyna przeczuwała. że ta cecha może ją kiedyś zniszczyć. ale nie miała pojęcia. jak dramatyczne będą tego okoliczności. Gdy mimowolnie staje się świadkiem strasznych wydarzeń. decyduje się milczeć. sądząc. że prawda i tak jej nie uratuje. Niestety. biegu wydarzeń nie da się zatrzymać. Oskarżenia padają na nią. a to doprowadza ją tam. gdzie nigdy nie chciała wrócić… Musi stać się zamkniętym wulkanem milczenia. odrzucenia. tajemnic i braku miłości. Czy z tej sytuacji jest w ogóle jakiekolwiek wyjście? Czy Lana ma szansę uratować chociaż siebie? A może wszystko zniszczy eksplozja wulkanu?… Mocna. wyrazista opowieść Rebekki Donovan – mistrzyni wywracania świata czytelnika do góry nogami.

Wydawnictwo: Feeria

Cena: 34.9


:

:

Cena:


Obrona przypadku. Teksty o prozie 2

Autor: Janusz Drzewucki

Janusz Drzewucki nie jest strażnikiem literackiego Parnasu ani Panteonu. W szkicach o polskiej prozie ostatnich dziesięcioleci porusza się według własnych upodobań. nie próbując przy tym walczyć z ustalonymi hierarchiami. Po prostu ma własne zdanie. ma pisarzy. których twórczość regularnie monitoruje. I właśnie ten spokój pozwala mu na zbliżenie do obrazu obiektywnego. Dlatego nie posługuje się zapożyczonymi etykietkami. ani nie tworzy własnych.

Jego talent krytyczny sprawia. że omawiane przez krytyka teksty są przedstawiane rzetelnie. Powiedziałbym nawet. że daje nam wiedzę o nich na takim poziomie. jak wymaga tego historia literatury. Drzewucki nie bawi się w aluzje. które odczytać potrafi niewielu i tylko dziś. nie puszcza oka. A ponieważ in

59: https://woblink.com/ebook/biala-ksiega-blockchain-pawel-oksanowicz-138301u

Cena:


Słońce Tebrizu

Autor: Julia Samadi

Opowieść o tęsknocie i nieprzewidywalności ludzkiego serca

Przypadek sprawia. że Julia nawiązuje kontakt korespondencyjny ze swoją bratnią duszą. młodym mężczyzną. mieszkającym w odległym Iranie. Niemal wszystko wydaje się dzielić zakochanych. jednak wbrew rozsądkowi ich miłość uparcie szuka spełnienia. wspierana przez poezję i nowoczesne technologie. Czym jest prawda uczuć w czasach e-maili i czy wirtualna namiętność ma rację bytu w konfrontacji z codzienną prozą życia? Czy w zglobalizowanym świecie łatwiej jest przezwyciężyć różnice kulturowe? I czy w ogóle warto próbować?

Trzeba przyznać. że Julia długo opierała się temu pomysłowi. (…) Zakochać się w kimś stamtąd. przecież to nie miałoby najmniejszego sensu. Zero przyszłości. zero teraźniejszości. Listy l

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Łacińska wyspa

Autor: Bogumił Luft

Opowieść o losie Rumunii. jej kulturze i tożsamości – głosami władców. polityków. duchownych. artystów. dysydentów. obserwatorów tego kraju. a także „zwykłych” ludzi. którzy także tej historii doświadczają i ją współtworzą.Książka ta ma pomóc odkrywać Rumunię. kraj w swej istocie jednak nieznany. Przyglądając się historii Rumunii w XX wieku. można zauważyć. że jej doświadczenia – zarówno sukcesy. jak i upadki – przeżywane są wyjątkowo intensywnie. jakby wyeskalowane ponad miarę. do której przywykliśmy my. patrzący na XX wiek z polskiej perspektywy. a zarazem – pełne niejednoznaczności. Otwiera to nowe perspektywy postrzeganiu. co tej części Europy wyrządziły nazizm i komunizm. a także – jak rumuńskie państwo i społeczeństwo współuczestniczyło w tych procesach.

12.9: https://woblink.com/ebook/rozdroze-mysli-w-slowach-i-obrazach-tom-ii-szul-mazepus-irena-138387u

Cena:mali bogowie 2 pdf chomikuj, czasowniki polskie, piotr sienkiewicz, uczenie maszynowe książka, arthur schopenhauer książki, bachantki mitologia, apteka w getcie krakowskim, opowiadania idy fink, pax książka pdf, mortyr operacja sztorm, tatarska niewola, rozmowy starego diabła z młodym, antygona testy, jirina prekop, grzegorz marciniak, jerzy dziewulski o terrorystach w polsce, statyka fizyka, niebieska porcelana, ugrupowania integracyjne, nowela prusa krzyżówka…