Mroczne zakamarki

Autor: Kara Thomas

W Fayette. prowincjonalnym miasteczku w Pensylwanii. na każdym kroku czają się ponure tajemnice. Tessa. która wyjechała stąd w dzieciństwie. cały czas starała się nie myśleć o tym. co wydarzyło się tamtej letniej nocy. Tak mroczne przeżycia mogą zostawić w pamięci niezatarty ślad. jeśli tylko im się na to pozwoli.

Callie. jej przyjaciółka. została w Fayette. Przeprowadziła się do innego domu. więc nie musi codziennie patrzeć na te same ściany. ale Callie zawsze była tą silniejszą. Dlatego potrafi stawiać czoła demonom i ma nadzieję. że pewnego dnia znikną na dobre. jeśli będzie ostro imprezowała.

Jako dziewczynka Tessa nigdy nie rozmawiała ze swoją przyjaciółką o tym. co wtedy widziały. Nie przed procesem. w którym obie zeznawały. Ani tym bardziej potem. Po procesie C

30.53: https://woblink.com/ebook/diavolina-gyorgy-spiro-31937u

Cena:


Nareszcie mam czas

Autor: Tony Crabbe

Nie potrafisz pozbyć się uczucia. że zawodzisz jako partner. rodzic i przyjaciel; że nie nadążasz i nie działasz. tak jak byś chciał; że nie udaje ci się prowadzić takiego życia. na jakie liczyłeś. W dzisiejszym świecie. gdzie wszystkiego jest za wiele. zdarza się to bardzo często.Mamy nadmiar pracy do wykonania. obowiązków domowych. nadmiar kanałów komunikacji. nadmiar konkurencji. nadmiar niepewności i nadmiar informacji. i usiłujemy za tym wszystkim nadążyć. ale oczywiście zostajemy w tyle i w rezultacie dręczy nas poczucie niepowodzenia. z którego trudno się otrząsnąć.W książce „Nareszcie mam czas…” Tony Crabbe. wykorzystując swoje doświadczenie w psychologii i pracy z takimi firmami jak Disney. Microsoft i News International. obala mit. że satysfakcja

22: https://woblink.com/ebook/opetanie-i-egzorcyzmy-w-praktyce–32298u

Cena:


Dieta szczęścia

Autor: Tom Kerridge

Czym jest dopamina? To kluczowa substancja chemiczna. towarzysząca sygnałom nerwowym w ośrodku przyjemności naszego mózgu. Kiedy doświadczamy przyjemności. czy to z powodu jedzenia. śmiechu. seksu. alkoholu czy hazardu. w mózgu wytwarza się dopamina. Istnieją badania. które wskazują. że niski poziom dopaminy prowadzi do obniżenia motywacji. letargu i apatii. a nawet depresji.

Dieta dopaminowa oparta jest o produkty. które wspomagają wydzielanie hormonu przyjemności. Odchudzanie staje się po prostu… przyjemne. Jej twórca Tom Keridge od wielu lat zmagał się ze zbędnymi kilogramami. ale kiedy wskazówka wagi przed 40. urodzinami pokazała 190 kg. autor postanowił rozprawić się z nadwagą. Jednocześnie wiedział. że osiągnie cel tylko wówczas. gdy uda się mu wprowadzić trwałe zmiany i jeśli zachowa

36.9: https://woblink.com/ebook/-wawskie14-jakub-pawelek-32065u

Cena:


Vingt ans après

Autor: Alexandre Dumas

«Vingt ans après» c’est imposant volume et une suite du premier opus «Les trois mousquetaires» et le dernier chapitre de cette grande fresque littéraire est «Le vicomte de Bragelonne». Vingt ans ont passé et les temps ont bien changé. Paris est secoué par les soubresauts de la Fronde. Si D’Artagnan parvient à retrouver et à rallier ses quatre amis. nul doute que la Fronde entière sera forcée de plier le genou devant eux…

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 5.51


Utopia u władzy Historia Związku Sowieckiego Tom 1 Od narodzin do wielkości (1914-1939)

Autor: Michał Heller

 „Książka. która otwarła moje oczy na system sowieckiego zniewalania ludzi. Lepszej historii tego systemu przed jego końcem nikt nie napisał”.

                                            prof. Andrzej Nowak

„Każdy. kto choć trochę interesuje się Rosją. powinien przeczytać tę książkę”.

                                            Edward Crankshaw

„Najbardziej gruntowna i bez wątpienia najbardziej rzetelna historia Związku Sowieckiego”.

                        Le Monde

 „Ta książka powinna być lekturą obowiązkową dla każdego. kto interesuje się bieżącymi wydarzeniami

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9


Dieta szczęścia

Autor: Tom Kerridge

Czym jest dopamina? To kluczowa substancja chemiczna. towarzysząca sygnałom nerwowym w ośrodku przyjemności naszego mózgu. Kiedy doświadczamy przyjemności. czy to z powodu jedzenia. śmiechu. seksu. alkoholu czy hazardu. w mózgu wytwarza się dopamina. Istnieją badania. które wskazują. że niski poziom dopaminy prowadzi do obniżenia motywacji. letargu i apatii. a nawet depresji.

Dieta dopaminowa oparta jest o produkty. które wspomagają wydzielanie hormonu przyjemności. Odchudzanie staje się po prostu… przyjemne. Jej twórca Tom Keridge od wielu lat zmagał się ze zbędnymi kilogramami. ale kiedy wskazówka wagi przed 40. urodzinami pokazała 190 kg. autor postanowił rozprawić się z nadwagą. Jednocześnie wiedział. że osiągnie cel tylko wówczas. gdy uda się mu wprowadzić trwałe zmiany i jeśli zachowa

36.9: https://woblink.com/ebook/-wawskie14-jakub-pawelek-32065u

Cena:agata ziółkowska, pedagogika marii montessori pdf, zimbardo psychologia, propriocepcja pdf, gdyby nie ty pdf, złączeni obowiązkiem doci, philip zimbardo psychologia i życie, proces pielęgnowania przykłady, trzy razy ty film online, aleksandra nowakowska, puc bursztyn i goście plan wydarzeń, ponad wszystko książka pdf, a30 kwalifikacja, jakub ćwiek stróże, krzysztof skwierczyński, pole krwi, książki fantasy, kodeks wygranych pdf, zielnik pdf, polityka fiskalna w polsce jej charakterystyka oraz ocena, dziady cz.2 opracowanie, zbigniew t nowak, kajtkowe przygody postacie…