ISBN

9788328709751: Wydawnictwo

Format

31.9: https://woblink.com/ebook/pejzaz-nocnych-rozmow-wanda-majer-pietraszak-125929u

Cena:


Ułamki czasu i pejzażu

Autor: Ida Jadwiga Łubińska

„Ułamki czasu i pejzaży” to zbiór opowiadań lub jak niektórzy uważają zbiór esejów.

Być może dla tego. że znaleźć tam można relacje z podróży do krajów egzotycznych i tych bliższych. że jest trochę metafizyki i prozy życia. Są pytania egzystencjalne i próby nań odpowiedzi. Na pewno jest różnorodność. Lubię sięgać do ‚osobistej biblioteki wspomnień” by wyłuskać z niej zatrzymane w pamięci obrazy i wydarzenia.

A mam z czego wybierać. Od życia dostałam bonusy w postaci niezwykłych przygód. podróży i zdarzeń.

Zapraszam do lektury.

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 9


ISBN

9788379769636: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/pokuszenie-piotr-bojarski-127289u

Cena:bajki ebook, wydawnictwo genesis, badanie podmiotowe i przedmiotowe w pediatrii pdf, minier siostry, słownik wyrazów bliskoznacznych online, czarny mag tom 4, embriologia człowieka pdf, bogate dzieci, hejterstwo, tajemnicza wyspa juliusza verne a, dobre książki fantasy, anatomia zwierząt pdf, trzynascie dni, małe kobitki, pani hyde, damy i huzary fredro, topr ksiazka…