ISBN

9788324056057: Wydawnictwo

Format

27.99: https://woblink.com/ebook/zaufaj-mi-anna-bellon-137256u

Cena:


Dzieciństwo – Młodość

Autor: Stanisław Kuczkowski

Jeżeli ktoś lubi polskie seriale obyczajowe i swojskie klimaty. w książce Stanisława Kuczkowskiego znajdzie dla siebie wiele ciekawych historii. Mocno połączonych więzami rodzinnymi. koleżeńskimi oraz przyjacielskimi – wzruszających. czasem dramatycznych. ale zawsze prawdziwych. Dowie się m.in.. jak powstawały audycje radiowe i czym były „gwarki”. Jak w cieniu legendy słynnych kabaretów STS i Bim-Bom radził sobie studencki zespół Min Niet!

Książka jest podzielona na dwie części – „Dzieciństwo” oraz „Młodość” – i gromadzi wspomnienia wydobyte z pamięci. czasami wyblakłe. czasami niewyraźne. oprawione w ramki listów i notatek.

Początek wspomnień sięga czasów przed II wojną światową. Następnie obejm

:

Cena:


Książę i żebrak. Wydanie dwujęzyczne z gratisami

Autor: Lewis Carroll

Książę i żebrak. powieść wydana w 1881 roku. opowiada niesamowitą historię dwóch chłopców. Obaj narodzeni tego samego dnia w szesnastowiecznym Londynie – jeden to królewski syn. a drugi dziecko biedaków. Prócz wspólnej daty urodzenia łączy ich coś jeszcze: identyczny wygląd. Pewnego dnia przypadkiem zamieniają się miejscami; Tomek trafia na dwór. a Edward do dzielnicy nędzy… Powieść Twaina zaskakuje zwrotami akcji. niejednokrotnie wzrusza. skłania do myślenia i z pewnością zaciekawi każdego czytelnika.

Wydanie dwujęzyczne z gratisowymi ebookami

Ta edycja zawiera dostęp do gratisów. Wydawnictwo Wymownia przygotowało prezenty dla swoich Czytelników. Treść książki zdradzi sposób. w jaki można pobrać niespodzianki – darmowe ebooki na

11.5: https://woblink.com/ebook/alicja-w-krainie-czarow-wydanie-dwujezyczne-z-gratisowymi-ebookami-lewis-carroll-138166u

Cena:


Dziecko z Kalkuty

Autor: Wanda Wajda

Scholka to imię niewidomego i autystycznego niemowlęcia z domu Matki Teresy w Kalkucie. Autorka. wówczas też niewidoma. wraz z polskimi zakonnicami zaopiekowała się dziewczynką. Pokonała wiele przeszkód. przywiozła ją do Polski i została jej adopcyjną mamą. Wtedy też w ich życiu zaczęły dziać się rzeczy trudne i wspaniałe.

Książka ta pokazuje krzepiącą drogę ku światłu. gdzie słabi potrafią robić rzeczy niezwykłe.

Wydawnictwo: Media Rodzina

Cena: 24


ISBN

9788395277740: Wydawnictwo

Format

11.5: https://woblink.com/ebook/wydanie-dwujezyczne-z-przygod-sherlocka-holmesa-liga-czerwonowlosych-arthur-conan-doyle-138559u

Cena:


1

:

:

Cena:


Odwet oceanu

Autor: Frank Schätzing

Jak wiele ingerencji człowieka może znieść natura?

Co się wydarzy. gdy żywioł w końcu się zbuntuje?

Peruwiański rybak ginie bez śladu na morzu. U wybrzeży Norwegii

eksperci od odwiertów naftowych odkrywają na dnie zagadkowe

kolonie robaków. Potem wydarzenia następują jedno po drugim.

Wieloryby i delfi ny atakują łodzie z pasażerami. Parzące meduzy

przepędzają turystów z plaż. W restauracjach eksplodują homary.

rozpryskując śmiertelnie niebezpieczną substancję. Miliardy krabów

wychodzą z morza i zatruwają miasta na wschodnim wybrzeżu Ameryki.

I wreszcie połowa Europy znika pod wodą na skutek potężnego

tsunami…

Świat morski. zagrożony przez bezmyślną działalność człowieka.

musi się bronić.

Thriller ekologiczny bazujący na rzetelnej wiedzy naukowej.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie

Cena: 47.9


Tamte wakacje

Autor: Taylor Sara

Ta historia wydarzyła się latem 2018 roku. Marta porzuciła pracę w Mordorze przy ulicy Domaniewskiej w Warszawie i założyła własną działalność gospodarczą – firmę szkoleniową. Jest atrakcyjną trzydziestokilkulatką. Silną. niezależną i zdeterminowaną kobietą. Ale to tylko pozory. Po wejściu do domu. zmyciu perfekcyjnego makijażu i zdjęciu drogiego. doskonale skrojonego kostiumu. traci poczucie własnej wartości. rozsypuje się wewnętrznie. zmieniając się w bezbronną i przestraszoną dziewczynkę.

Toksyczny związek. Romans i namiętność. a także potworny dramat głównej bohaterki. W książce uderza niezwykły realizm współczesnego życia i pracy w korporacjach Warszawy i Lublina. Ale to także książka o tym. jak przypadkowe zdarzenia i spotkania mogą odmienić nasze życie. Wszystko zal

Wydawnictwo: Esprit

Cena: 35.9dziedzictwo przodków, bajka o niegrzecznym chłopcu, szarpidruty, profilaktyka spoleczna, tacet a mortuis, 1000 słów rosyjski pdf, nasza mama czarodziejka lektura, kropla życia, jan wacław machajski, streszczenie karolci szczegółowe, organizacja jako system, bez przebaczenia lingas, wspomnienie bumeranga chwyty, laurelin paige uwikłani obsesja pdf, m jak miłość 1328 online, książki o autyzmie, historia prawa sójka zielińska, anthony giddens socjologia, wprowadzenie do metodologii badań pedagogicznych pdf, sztuka olewania, niemiecki dla dzieci pdf, katy evans mr president, maria kózka…