Miłosna mowa kwiatów

Autor: Gill Davies

Kwiaty. miłość i sztuka – czyli idealny prezent dla każdego

Kwiaty to najmilszy prezent. ale czy wiemy. jakie uczucia wyrażamy. wręczając bukiet?

Sekretny język kwiatów powstał w XVIII wieku. kiedy to kwiaty zaczęły służyć do przekazywania zaszyfrowanych wiadomości i umożliwiały miłosne wyznania. omijając konwenanse epoki.
W zachwycie nad subtelnymi barwami akwareli poznajemy miłosną mowę kwiatów z pełnych ciekawostek fascynujących opisów znaczeń – od mitologii. Biblii. literatury i tradycji – oraz z inspirujących myśli. A na koniec: lista kwiatów – symboli narodowych i słownik uczuć zaklętych w kwiatach.

Ta książka to nie tylko piękny i symboliczny prezent wyrażający uczucia. ale i wspaniały przewodnik. dzięki któremu i ty. i dr

https://woblink.com/product-publication/download/140319/pdf: 1

Cena: Łukasz Węsierski


Podróże służbowe

Autor: praca zbiorowa

Opis publikacji Z działalnością gospodarczą nierozerwalnie związane są wyjazdy służbowe (delegacje). zarówno właściciela firmy jak i jego pracowników. Rozliczanie podróży służbowych. zwłaszcza zagranicznych. nierzadko stwarza wiele problemów. Prawidłowe ustalanie czasu pobytu pracownika poza granicami kraju jest bardzo istotne. gdyż ma to wpływ na wysokość diety oraz innych należności przysługujących mu z tytułu delegacji zagranicznej. Także kwestie podatkowo-składkowe nastręczają zarówno pracodawcom. ale także i samym pracownikom wielu problemów.

Z sierpniowego numeru Poradnika Gazety Prawnej Czytelnik dowie się:

§ Kiedy mówimy o podróży służbowej

§ Jak sporządzić regulamin podróży

§ Jakie są uprawnienia pracownika w z

31.2: https://woblink.com/ebook/samochod-w-firmie–141165u

Cena:


:

:

Cena:


ISBN

9788381471091: Wydawnictwo

Format

24: https://woblink.com/ebook/to-co-wazne-weronika-zymelka-140740u

Cena:


Maleńka Dorrit. Wydanie dwujęzyczne

Autor: Charles Dickens

Maleńka Dorrit to kolejna powieść obyczajowa Charlesa Dickensa początkowo wydawana w odcinkach. Tym razem angielski autor skupił się na przedstawieniu historii Amy – dziewczynki. której ojciec przebywa w londyńskim więzieniu dla dłużników. Obserwujemy koleje losu rodziny Dorritów. jednocześnie poznając mroczną stronę XIX-wiecznego świata inwestycji i giełdy. który sprowadzał na ludzi nędzę i niedolę. Dickens. choć niekiedy nie stroni od humoru ani wątków romansowych. przemyca w swojej książce poważne problemy społeczne. które nawet dziś wydają się aktualne.

Ebook z gratisami – ebookami w prezencie od wydawnictwa Wymownia.

Wydawnictwo Wymownia przygotowało prezenty dla swoich Czytelników. Treść książki zdradzi

Wydawnictwo: Krytyka polityczna

Cena: 39.9


https://woblink.com/product-publication/download/8780/epub

1:

:

Cena:lego harry potter lata 5-7 kody na postacie, tamitu, boks książka, drogowskazy, ostre przedmioty książka pdf, we władzy wisielca, jokai, krzyżówka 13-latków, ucieczka w sen, czwarty pożar teheranu, kuba jałoszyński, fitness mężczyzn, rzeźnik max czornyj, pranie mozgu, symetria kiełbasy, zimbardo psychologia i zycie, spadło krzysztof, siedem królestw, arystoteles demokracja, poszły, pan ze sztuki blizińskiego…