Przepowiednia Reinkaanyiuki. Więź Płomienia

Autor: Kalina Bobras

Jedynie osoba posiadająca podwójną naturę zdoła utrzymać moc Władcy Dusz i pokonać Duszę Mroku.

Wiele miliardów lat temu władca wszystkich Dusz Natury zwany Duszą Słońca na wieki zapieczętował swojego brata – Duszę Mroku – aby uratować oba światy. Według legendy Wybraniec o mieszanej krwi – powiernik mocy Duszy Słońca – pewnego dnia stanie do walki z Duszą Mroku o wolność wszystkich Wymiarów. Żaden z mieszkańców Ybrezmaru nie spodziewa się. że przepowiednia właśnie się wypełnia. a ostateczne starcie z Duszą Mroku jest coraz bliżej. Nikt też nie przypuszcza. kto okaże się Reinkaanyiuki – następcą i reinkarnacją Duszy Słońca. mającym pokierować misją ocalenia świata.

‚– Każdy wie. jak to się zaczęło.

Wydawnictwo: Karakter

Cena: 45


Depresja. Jedzenie. które leczy

Autor: Karolina Szaciłło

Jak wspomóc ciało i umysł. aby jak najdłużej cieszyć się zdrowiem

 i szczęściem?

Depresja jest jedną z najczęściej występujących chorób na świecie. Według statystyk WHO w 2017 r. cierpiało na nią około 350 mln osób. Polskie statystyki mówią o 1.5 mln osób.

Jak w naturalny sposób możemy zapobiegać depresji? Jak wspomagać organizm w czasie choroby? Na te pytania odpowiadają Karolina i Maciej Szaciłło – autorzy książki.

Korzystając z najstarszego systemu medycznego ajurwedy oraz współczesnej dietetyki. autorzy radzą. w jaki sposób przeciwdziałać depresji. jak podnieść życiową energię oraz jak odróżnić depresję od okresowego spadku nastroju.

W książce Depresja. Jedzenie. które leczy znajdziesz m.in.:

· 80 przepisów na główne

Wydawnictwo: WarBook

Cena: 36.9dotyk crossa 2 pdf, maciej ptaszyński, etyka w polityce, „pan raczy żartować, panie feynman!” przypadki ciekawego człowieka, kompendium leczenia złamań, złe miejsce haner pdf, 365 dni książka online, gta v city, lot 202 pdf, darmowe ebooki epub, rozwydrzona, aranowski, paulina świst prokurator pdf chomikuj, syn mafii pdf, metro last light solucja, lean management pdf, aleksandra ławrynowicz, patricia briggs dotyk ognia, status pracownika samorządowego, melissa de la cruz…