ISBN

9788365780126: Wydawnictwo

Format

31.9: https://woblink.com/ebook/przeklety-prom-mats-strandberg-dominika-gorecka-krystyna-podhajska-29949u

Cena:


Czao-Ra

Autor: Ferdynand Antoni Ossendowski

Czao-Ra” – to opowiadanie autorstwa Ferdynanda Ossendowskiego napisana w 1931 roku.

Książka opowiada o przygodach odważnego psa myśliwskiego – tytułowego Czao-Ra. który wraz ze swoim panem Mariuszem wędruje przez tajgę. Jest ona bardzo piękna. lecz też niebezpieczna.

Maszerują przez lasy. szukając dzikich zwierząt takich jak: łosi. zajęcy. kun. czy lisów. których futra można byłoby sprzedać kupcom.

Przemierzając zakątki lasu. nagle napotkali niedźwiedzia. który ich zaatakował. Mariusz musiał stoczyć walkę o własne życie i jego psa. Jednak podczas walki niedźwiedź łamie mu nogę.

W tym momencie myśliwy może liczyć tylko na swojego psa.

Czy Czao-Ra pomoże swojemu panu wrócić bezpiecz

37: https://woblink.com/ebook/klatwa-przeznaczenia-sylwia-dubielecka-monika-magoska-suchar-30078u

Cena: Monika Magoska-Suchar


Światło. które utraciliśmy

Autor: Jill Santopolo

„Spektakularna powieść”.

Emily Giffin

„Nauczyłeś mnie. że zawsze trzeba szukać piękna. W ciemności. w ruinach potrafiłeś odnaleźć światło. Nie wiem. jakie piękno i jakie światło teraz odnajdę. Ale spróbuję. Zrobię to dla ciebie. Bo wiem. że ty zrobiłbyś dla mnie to samo”.

Lucy i Gabe poznali się 11 września 2001 roku. Gdy wieże WTC runęły. a pył przykrył Nowy Jork. zrozumieli. że życie jest zbyt kruche. by przeżyć je bez pasji i emocji. I zbyt krótkie. by nie być razem.

Wkrótce jednak Gabe postanawia przyjąć pracę reportera na Bliskim Wschodzie i wtedy wszystko się zmienia. Lucy dowiaduje się o jego decyzji w dniu. w którym produkowany przez nią program telewizyjny zdobywa nagrodę Emmy

24: https://woblink.com/ebook/oblicza-umyslu-ken-robinson-30959u

Cena:


Czwarta Strona

Format: EPUB.MOBI

31.9

1:

Cena:iliada homera pdf, kazimierz sobolewski, czytelnia online, programowanie strukturalne i obiektowe, małżeństwo doskonałe, przyroda klasa 4 testy, droga krzyżowa rozważania pdf, filip bolechała, słownik rosyjsko polski pdf, tomasz zalega, mróz ekstradycja pdf, jednostka języka, rachunkowość podstawy, medycyna estetyczna bez tajemnic, strategie rozwoju przedsiębiorstwa rodzaje, bronagh pdf, nieplanowane książka pdf, żywoty świętych pańskich…