Plany finansowe – tworzenie. zmiany. ewidencja. grupy wydatków

Autor: dr Irena Bruszewska

Plan finansowy stanowi podstawę gospodarki finansowej każdej jsfp. W planowaniu na 2019 r. mamy nowość. Została wprowadzona nowa podziałka klasyfikacji budżetowej – grupy paragrafów. Zarządy JST mają możliwość decydowania o szczegółowości sporządzanych planów finansowych. w zakresie wydatków. swoich jednostek organizacyjnych (jednostek budżetowych).

W PORADNIKU – oprócz zasad tworzenia. zmian i ewidencji planów finansowych – przedstawione zostały plusy i minusy zastosowania nowego rozwiązania. Ponadto można skorzystać z licznych wzorów. w tym wzoru zarządzenia w sprawie poziomu szczegółowości sporządzania planów finansowych na 2019 r. – grupowanie wydatków oraz ze wzoru zarządzenia w sprawie poziomu szczegółowości

103.2: https://woblink.com/ebook/karta-nauczyciela-komentarz-agata-piszko-137837u

Cena:


ISBN

9788301203238: Wydawnictwo

Format

79: https://woblink.com/ebook/miedzynarodowe-finanse-przedsiebiorstw-konrad-sobanski-138296u

Cena:


ISBN

9788395277771: Wydawnictwo

Format

11.5: https://woblink.com/ebook/wydanie-dwujezyczne-z-przygod-sherlocka-

Cena: Autor


Głód zabijania

Autor: Blanchard Alice

Kiedy już raz wejdziesz w mrok. mrok wejdzie w ciebie

Samobójstwo pacjenta to dla każdego psychoterapeuty zawodowa klęska. Dla doktor Kate Wolf tym boleśniejsza. że przywołuje wspomnienia. od których od dawna próbuje się uwolnić. Mimo upływu szesnastu lat wciąż wini się za śmierć młodszej siostry. zamordowanej z wyjątkowym okrucieństwem. Teraz straciła pacjentkę. chociaż była pewna. że terapia miała na Nikki zbawienny wpływ.

 Rozmowa z detektywem badającym śmierć Nikki McCormack rzuca nowe światło na sprawę. Dodając dwa do dwóch Kate zaczyna wątpić. czy jej siostrę zabił człowiek skazany za morderstwo i czy Nikki naprawdę popełniła samobójstwo. Jeżeli jej podejrzenia są słuszne. morderca uderzy po raz kolejny. bo napędza go głód zabijania. a ukojenie przynoszą mu jedynie c

31.9: https://woblink.com/ebook/kuba-miami-szyndler-joanna-138185u

Cena:


Rynek książki w Polsce 2017. Targi. instytucje. media

Autor: Daria Dobrołęcka

Tom zawiera zestawienie najważniejszych instytucji i organizacji związanych z książką. a także wykaz mediów branżowych. W tomie podsumowujemy sytuację w sektorze targów książki. zamieszczamy również szczegółowy przegląd wszystkich najważniejszych imprez targowych w Polsce.

Spis treści:

Wprowadzenie

Rozdział pierwszy. Targi książki

Rozdział drugi. Festiwale

Rozdział trzeci. Instytucje kultury

Rozdział czwarty. Organizacje

Wydawnictwo: Biblioteka Analiz

Cena: 15


ISBN

9788365645050: Wydawnictwo

Format

64: https://woblink.com/ebook/buduje-swoja-pierwsza-drukarke-3d-marek-smyczek-damian-gasiorek-szymon-terczynski-grzegorz-kadzielawski-139422u

Cena: Damian Gąsiorekklan 3308, jak uszczęśliwić mężczyznę, joanna sowa, fordyzm i postfordyzm, metafizyka arystoteles pdf, harry potter i kamień filozoficzny pdf download, e ksiazka, hanna marcinowicz, 365 dni kreatywnej zabawy, tijan pdf pl, unfuck yourself chomikuj, symbole w tekstach kultury, metro 2033 książka pdf, luka podatkowa definicja, wielki słownik polsko angielski, kolega frezera krzyżówka, międzynarodowe prawo karne, wartości autoteliczne, chomikuj pan samochodzik, kultura indywidualizmu, jacek tacik wiek, amerykanizm, termomodernizacja budynków…