ISBN

9788381373678: Wydawnictwo

Format

14.9: https://woblink.com/ebook/czas-pracy-planowanie-i-rozliczanie-w-praktyce-beata-tofiluk-134447u

Cena:


Strażnicy

Autor: Wojciech Giedrys

To nie jest typowy kryminał – choć są zwłoki. jest zagadka. jest policjant i jest nawet zaginiony dziennikarz śledczy lokalnej gazety. Kryminał jest tym przypadku tylko formą i środkiem. To nie jest powieść o toruńskich Żydach. zawłaszczeniu ich mienia. a tym bardziej powieść o torunianach i Toruniu. i ich bezwzględności. Bo ona mogła mieć miejsce w Toruniu i mieć miejsca nie musiała. W tej książce brakuje głównego bohatera. Tylko niektóre wątki nawiązują do prawdziwych wydarzeń. Większość to fikcja – to przede wszystkim poszukiwanie człowieka i jego miejsca na Ziemi. wśród rodziny. znajomych. przyjaciół. na ulicy. na klatce schodowej lub w mętnej wiślanej wodzie i zastygłym spojrzeniu topielca.

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 12gry monkey, krystyna doktorowicz, trupia farma nowe śledztwa pdf, riposta co to znaczy, william james cytaty, gardocki prawo karne pdf, maszyny elektryczne pdf, literatura erotyczno romantyczna pdf, zarządzanie strategiczne w przedsiębiorstwie pierścionek pdf, brian tracy potęga pewności siebie, scenariusz przedstawienia profilaktycznego, decomade.pl, piotr brzeziński, piotrowski jerzy, biblia epub, marketing miedzynarodowy, zackiewicz, audiobook dywizjon 303, snajper na froncie wschodnim pdf…