Pamiętnik nastolatki 14. Pożegnanie

Autor: Beata Andrzejczuk

Kochani. serce bije mi jak oszalałe. ale muszę to wyznać: to już ostatnie kartki z pamiętnika. Tyle wspólnych zwierzeń. tyle chwil smutku. radości i nadziei. Będzie mi ich brakować. Ale cóż. coś się kończy. coś się zaczyna…

W ostatniej części „Pamiętnika Nastolatki” każda z bohaterek chce wam koniecznie coś powiedzieć na do widzenia:

 

Pojawiła się w moim i Maksyma życiu nowa. niezwykła osoba. Zostaliśmy rodzicami!

Natalia

 

U mnie także niezwykle intensywny czas. Ostatecznie wyjaśniła się sprawa mojego związku z Eliaszem.

Julia

 

Nigdy w życiu tak bardzo nie narozrabiałam. Najważniejsze jednak. by po każdym upadku podnieść się i pozwolić sobie pomóc. Teraz już wiem. kto jest moimi

15: https://woblink.com/ebook/przedsiebiorczosc-jednostka-organizacja-kontekst-agnieszka-postula-julita-majczyk-marcin-darecki-30014u

Cena: Julita Majczyk


Strefa komfortu

Autor: Ludwik Wolta

Książka o dzisiejszym kryzysie męskości – młodych mężczyznach. którzy obawiają się ryzykować. stają się wygodniccy i zamykają w świecie gier. internetu i mediów społecznościowych.

Kiedy Berno traci wszystko. do czego przywykł – kobietę. pracę i niezależność

finansową – postanawia odkryć. czego naprawdę pragnie. Podążając za wskazówkami coacha Jakuba Wernera. dokonuje introspekcji i uświadamia sobie. że od dawna drzemała w nim pokusa przygotowania i popełnienia widowiskowej zbrodni…

>skończ te słynne studia humanistyczne

>tyraj za biedacką pensję

>strać dziewczynę

>strać biedacką pensję

>graj w Counter Strike’a i jedz parówki

>zostań przegrywem

>zabij się

>

>albo kogoś…


Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 3.99


https://woblink.com/product-publication/download/30463/epub

1:

:

Cena:pierwszy raz książka, paweł kutny, książki o chorobach, bylismy, omerta miasto gangsterów, nauka łaciny pdf, skóra azjatycka pielęgnacja po polsku pdf chomikuj, medycyna estetyczna pdf, sarmacki, jacek piekara płomień i krzyż tom 3, jankulczyk, tajni współpracownicy, otwórz oczy sinicka pdf, szwolezerowie, już zawsze razem abbi glines pdf, jurgen thorwald ginekolodzy, phil jackson 11 pierścieni, współczesne konflikty międzynarodowe, dran z manhattanu pdf, hormony pdf, płeć symbol, słownik akronimów, słownik filozoficzny…