Sierota. bestia. szpieg

Autor: Matt Killeen

„Bękarty wojny” dla nastolatków. Lato roku 1939. Dla Żydów dobry moment na opuszczenie Berlina już dawno minął. Po tragicznej w skutkach próbie ucieczki piętnastoletnia Sara – sprytna i impulsywna gimnastyczka – zostaje sama jak palec. Ale gdy już się wydaje. że szczęście ją opuściło. los stawia na jej drodze brytyjskiego szpiega. a ten składa jej propozycję nie do odrzucenia. Jeśli Sara pomoże mu w pewnej niebezpiecznej misji. on wywiezie ją z Niemiec. Sara przyjmuje więc fałszywą tożsamość. wstępuje do elitarnej szkoły dla córek nazistów i rozpoczyna grę o wszystko.

Wydawnictwo: Media Rodzina

Cena: 31.2


Łamigłówki dla maluchów 2

Autor: Katarzyna Michalec

Łamigłówki. w których znajdziemy m.in. krzyżówki. labirynty. wykreślanki i wiele innych zadań. Przeznaczone dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. pozwolą maluchom sprawdzić wiedzę i przyjemnie spędzić wolny czas.

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 10


Zaczekaj na mnie

Autor: Lidia Liszewska

Kontynuacja najgłośniejszego debiutu 2018 roku! 

Po burzliwym rozstaniu Matyldzie został tylko jeden list. który czekał w skrzynce od roku. Zawarte w nim wyjaśnienia Kosmy wszystko komplikują. bo przez ten czas życie kobiety całkowicie się zmieniło. Jej nową codzienność wypełnia samotne macierzyństwo i powracające myśli o ukochanym. Czy Matylda będzie nadal na niego czekać. gdy obok pojawi się inny mężczyzna? 

Kosma musi teraz poświęcić wszystkie swoje siły na walkę o własne zdrowie. Jak pogodzi porywczy temperament z przestrzeganiem zaleceń lekarzy? 

Czy drogi tych dwojga jeszcze się zejdą?

Wydawnictwo: Czwarta Strona

Cena: 29.9


:

:

Cena:


Geografia fizyczna świata

Autor: Jerzy Markowski

Podręcznik zawiera podstawową wiedzę z zakresu regionalnej geografii fizycznej. Znajdują się w nim opisy i krótkie charakterystyki regionów fizycznogeograficznych świata w obrębie kontynentów: Europy. Azji. Afryki. Ameryki Północnej. Ameryki Południowej. Australii i Oceanii. Antarktydy według schematu:

nazwa kontynentu i jego cechy szczególne położenie geograficzne morskie granice kontynentu granice lądowe poziome ukształtowanie powierzchni typy wybrzeży pionowe ukształtowanie powierzchni budowa geologiczna i rozwój rzeźby klimat wody gleby roślinność Omówiona została również budowa geologiczna i ukształtowanie dna oraz klimat. temperatura wód powierzchniowych. zasolenie i prądy morskie akwenów wchodzących w skład Oceanu Światowego. czyli Oceanu Atlan

30: https://woblink.com/ebook/zapadnia-zbigniew-kosiorowski-135673u

Cena:


Wydawnictwo

Novae Res: Format

134591

https://woblink.com/product-publication/download/134591/epub: 1

Cena:


Rak pęcherzyka żółciowego

Autor: Marek Krawczyk

Monografia przygotowana przez doświadczonych i wybitnych specjalistów reprezentujących wiodące ośrodki kliniczne w Polsce.

W publikacji zaprezentowano aktualną wiedzę z zakresu epidemiologii i etiologii nowotworu oraz omówiono objawy kliniczne i stosowane metody diagnostyki obrazowej. Oddzielne rozdziały poświęcono laparoskopowemu i chirurgicznemu leczeniu nowotworu oraz leczeniu wspomagającemu. W monografii znalazły się także zagadnienia dotyczących leczenia paliatywnego oraz opieki paliatywnej.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Lekarskie PZWL

Cena: 189


1

:

:

Cena:świadome życie, cukierku ty łobuzie mp3, portolany, szałamow opowiadania kołymskie, ibuk libra uw, zadania z fizyki klasa 7 pdf, stanisław wodzicki, bezcenny dar książka, oko boga, carl von clausewitz o wojnie pdf, relacje międzypokoleniowe w literaturze, orygenes, czarna owieczka do wydrukowania, teoria wychowania w zarysie pdf, skamander program, konstytucja rzeczypospolitej polskiej pdf, tess gerritsen pdf, piotr radziwiłłowicz, albert camus dżuma pdf…