Biblia nie gryzie

Autor: Marcin Kaczmarczyk

Biblia nie gryzie to zapis niezwykle osobistej drogi ku Prawdzie. Drogi. do przebycia której zaproszony jest każdy z nas. Marcin Kaczmarczyk pokazuje. jak Bóg realnie działa w jego życiu poprzez Słowo. modlitwę i innych ludzi. Udowadnia. że spotkanie ze Słowem Bożym jest niczym podpięcie się pod życiodajną kroplówkę. która stanowi odtrutkę na codzienne upadki. zwątpienia i lęki.

Każdy rozdział tej książki poświęcony jest jednej księdze Pisma Świętego. Autor nie streszcza fabuły. nie dokonuje skrupulatnej egzegezy. nie tropi historycznych zagadek. Zamiast tego pokazuje. w jaki sposób każda księga dotknęła go osobiście i zmieniła jego życie. jak Słowo Boże działa tu i teraz. w rzeczywistości XXI wieku.

Wyruszając w podróż po Biblii z Marcinem Kaczmarczykiem. popatrzysz na nią tak.

:

Cena:


Słowianie Zachodni: dzieje. obyczaje. wierzenia. tom drugi. część trzecia: Dzieje Słowiańszczyzny północno-zachodniej do połowy XIII wieku. Rozwój cywilizacji Słowiańszczyzny północno-zachodniej

Autor: Wilhelm Bogusławski

UWAGA! e-book jest skanem zapisanym w formacie PDF. 

Plik pdf uniemożliwia przeszukiwanie i kopiowanie tekstu.

Tom drugi. część trzecia dzieła „Słowianie Zachodni” omawia następujące tematy: Rozwój cywilizacji Słowiańszczyzny. Północno-Zachodniej. Byt pasterko-rolniczy i przemysłowy. 1. Jedność obyczajów zapewnia jednakowy rozwój społeczny. 2. Gospodarstwo domowe. Pasterstwo. Rolnictwo. Ochodze. Ujazdy. Lgoty. Wole. Granice. 3. Łowiectwo leśne i wodne. 4. Bartnictwo i pszczelnictwo. 5. Ogrodnictwo. sadownictwo. chmielnictwo. winiarstwo. 6. Mielnictwo. 7. Piwowarstwo i miodowarstwo. 8

8: https://woblink.com/ebook/z-kresow-polabskich-jan-grzegorzewski-31622u

Cena:


Badanie towarów przemysłowych

Autor: Ewa Kubińska-Jabcoń

Profesor AGH Wiktor Kubiński z zespołem tym razem przedstawia praktyczne kompendium wiedzy dotyczące zastosowania metod badania towarów niespożywczych – przemysłowych. To druga książka profesora Kubińskiego wydana przez Wydawnictwo Naukowe PWN. po dobrze odbieranej publikacji: „Wybrane metody badania materiałów. Badanie metali i stopów”.

Obecna książka zawiera przegląd bardzo wielu metod badania takich materiałów. jak np.:

• wyroby włókiennicze.

• sprzęt AGD.

• wyroby papiernicze.

• skóry.

• wyroby perfumeryjne.

• meble.

• urządzenia medyczne czy

1: Autor

Cena:


Szkoła Pod Żaglami 1983/84. 3. ALBUM RODZINNY

Autor: Kazimierz Robak

Album opisujący i dokumentujący fotografiami pierwszą Szkołę Pod Żaglami Krzysztofa Baranowskiego (1983/84).

Edycja wzbogacona o 51 fotografii i 12 rozdziałów.

Obejmuje: 

– przygotowanie do rejsu (od kwalifikacyjnych zawodów sportowych w czerwcu 1983); 

– trwający 278 dni rejs Pogorią z Gdyni przez Kanał Sueski do Indii i drogę powrotną wokół Afryki (7 września 1983 – 10 czerwca 1984); 

– spotkania porejsowe.

Dowódcą Pogorii był twórca SzPŻ kpt. Krzysztof Baranowski. Na pokładzie płynęło trzydziestu 16-letnich uczniów. 

Autor. Kazimierz Robak. był współorganizatorem rejsu. a na pokładzie – nauczycielem jęz. polskiego. historii i jęz. rosyjskiego oraz kierownikiem sekretariatu SzPŻ.

Wydawnictwo: eLit

Cena:wielka historia świata fogra, jestem nieletnią żoną pdf, po godzinach pdf, wygrać z losem, dwulatki, nigdziebądź pdf, małgorzata trzaskowska wiek, polska piosenka, szewcy witkiewicz, braci karamazow, rozmówki włoskie pdf, wilcze prawo, ilona szewczyk, około północy, lev belle aurora, zasada wyłączności, ostre cięcie. jak niszczono polską kolej…