Encyklopedia. Notatki

Autor: Gonçalo M. Tavares

Encyklopedia to paszport. który pozwala przekroczyć granicę literackiej ojczyzny Gonçalo M. Tavaresa – jednego z najwybitniejszych współczesnych portugalskich pisarzy. To zapis rozmów. lektur i myśli krążących wokół takich tematów. jak nauka. strach. muzyka. związki i literatura. Te błyskotliwe notatki układają się w księgę. której patronem mógłby zostać sam Fernando Pessoa.

Wydawnictwo: słowo/obraz terytoria

Cena: 28


ISBN

9788320056624: Wydawnictwo

Format

149: https://woblink.com/ebook/zaburzenia-seksualne-a-psychoterapia-poznawczo-behawioralna-marta-rawinska-140314u

Cena:


Annika Bengtzon (#10). Szczęśliwa ulica

Autor: Liza Marklund

Dziesiąta część serii kryminałów opowiadających o dziennikarce śledczej Annice Bengtzon.

Annika Bengtzon wraca do pracy w redakcji „Kvallspressen”. Kiedy przedsiębiorca i były członek szwedzkiego parlamentu. Ingemar Lerberg. zostaje znaleziony zmasakrowany w swoim domu w ekskluzywnej podsztokholmskiej dzielnicy. Annika otrzymuje zlecenie zajecia się sprawą.

Mnożą się wątpliwości: Gdzie jest żona polityka. Nora? Kto zadręczył na śmierć Kaggena. miejscowego włóczęgę? Co wspólnego z tym wszystkim ma Viola Soderland? I dlaczego wszyscy nienawidzą redaktora naczelnego gazety. Andersa Schymana? Ofiara napaści walczy o życie. a w sieci rozpętuje się kampania nienawiści. obnażająca prawdziwe oblicze idylicznego przedmieścia.

Liza Marklund należy do najbardziej znanych na świecie szwedzkich autorów kryminałów. Ma na swoim koncie wiele sukcesów. Otrzymała m.in. trzy międzynarodowe nagrody: The Reading Relay Gold Medal. Eurocrine Read of the Year i The Petrona Award. Obok Stiga Larssona jest jedyną skandynawską autorką obecną na listach bestsellerów „New York Timesa”. Jej ksiązki są wydawane na całym świecie. ich łączny nakład przekroczył już 15 milionów egzemplarzy!

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 29.99


Format

PDF: 140711

https://woblink.com/ebook/neurogeneza-regeneracja-mozgu-cortright-brandt-140711u

:

Cena:zespół aspergera pdf, bohater naszych czasów pdf, ja inkwizytor jak czytać, ricky griffin, morfologia krwi pdf, podstawy bankowości pdf, entp zawody, iron from ice, fiat 126p tuning, winna alicja sinicka, sposób na alcybiadesa audiobook mp3 za darmo, kłamca papież sztuk, programowanie robotów przemysłowych pdf, delia owens, wskaźniki ekologiczne…