Karminowe serce

Autor: Dorota Gąsiorowska

Kiedy Laura trafia do urokliwej cukierenki. której właścicielka od lat ręcznie wyrabia pachnące łakocie. nie może oprzeć się magii tego miejsca. Zapach aromatycznej czekolady i kolorowe. pękate słoje z żurawiną i migdałami przyprawiają ją o zawrót głowy.

Laura boi się jednak. że ani przeprowadzka i nowy dom wśród wrzosowisk. ani bliskość magicznej cukierenki nie ukoją bólu po tym. co stało się kilka lat wcześniej. Wtedy ktoś. kto wydawał się bliski. sprawił. że serce Laury pękło. a jakaś część jej samej odeszła na zawsze.

Dziewczyna nie podejrzewa jednak. że właścicielka cukierni skrywa pewien sekret…

Czy magia tego miejsca i życzliwi ludzie pomogą Laurze odzyskać nadzieję?

I czy to prawda. że złamane serce może jeszcze pokochać – nawet dwa ra

31.9: https://woblink.com/ebook/jak-dziala-pamiec-milena-skoczko-hilde-ostby-ylva-ostby-136794u

Cena: Ylva Ostby


ISBN

9788381680042: Wydawnictwo

Format

54.5: https://woblink.com/ebook/uszkodzenia-autoimmunologiczne-ukryta-przyczyna-chorob-jak-wyeliminowac-otylosc-chroniczne-zmeczenie-i-inne-grozne-objawy-o-bryan-tom-140721u

Cena:


Żona Aarona

Autor: Greta Getler

Leo i Lea – wydawałoby się. że dobrana para. a jednak Lea nie jest w tym związku szczęśliwa. Życie wydaje jej się szare i byle jakie. mąż nie rozumie jej pragnień. szczególnie pragnienia macierzyństwa. I wtedy poznaje sąsiadów – Monikę i Aarona. których życie ma wszystkie barwy. jakich jej brakuje. Lea chłonie ich radość. piękno. zmysłowość. zazdrości szczęścia. Starając się do nich upodobnić. zaczyna żyć ich życiem.

Debiut młodej polskiej prozaiczki.

Wydawnictwo: BIS

Cena: 25.9krzyżowanie testowe, upiorny legat, katastrofy budowlane na świecie, list do nienarodzonego dziecka, słowiańskie języki, dziady cz iii audiobook, charlie i fabryka czekolady tematy wypracowań, iloma, psychologia polityczna, save you mona kasten, dariusz sarzała, stereotypy o włochach, marek dietrich – podstawy konstrukcji maszyn, aneta mościcka, obsesja piękna pdf, maszyny elektryczne książka, bezsenność jutki, wojciech kaute…