Amerykański sen

Autor: Caitlin Crews

Becca zawsze żyła ze świadomością odrzucenia przez bogatą rodzinę swojej zmarłej matki. Dlatego zaintrygowało ją wezwanie do rezydencji wuja. Teraz jest im potrzebna. Dzięki uderzającemu podobieństwu do kuzynki Larissy. która leży w śpiączce. może pomóc. Musi udawać Larissę i odegrać rolę narzeczonej Thea Garcii…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Raskoł i sekty w prawosławnej Rosji

Autor: Karol Dębiński

UWAGA! e-book jest skanem zapisanym w formacie PDF.

Plik pdf uniemożliwia przeszukiwanie i kopiowanie tekstu

REPRINT. Ponieważ sekciarstwo stanowi jeden z przejawów życia religijnego w Rosji. dlatego sądzimy. że nie będzie od rzeczy podać choćby krótkie wiadomości o tak mało znanych u nas rosyjskich sektach i ruchach religijnych. W książce opisano: 1. Sekty rosyjskie do czasu Raskołu. są to: Adrian. Lasjiusz. Dymitr. Marcin. Strygolnicy. Żydowini. Subbotnicy i Bracia dnia niedzielnego. Kosoj. 2. Raskoł: Określenie Raskołu. jego charakter. przyczyny dalsze i bliższe jego powstania. Jego powstanie i rozwój aż do dnia ostatecznego wydzielenia się z Cerkwi w 1667 r.. Usiłowania Raskolników utrzymania jedności z Cerwkią. Rozruchy. Steń

51: https://woblink.com/ebook/smierc-w-obrzedach-i-zwyczajach-ludu-polskiego-henryk-biegeleisen-32144u

Cena:


ISBN

9788365780553: Wydawnictwo

Format

35.9: https://woblink.com/ebook/illa-opowiesc-o-kazimierze-illakowiczownie-anna-pol-joanna-kuciel-frydryszak-32062u

Cena:


ISBN

9788301194857: Wydawnictwo

Format

39: https://woblink.com/ebook/upadek-cywilizacji-zachodniej-naomi-oreskes-eric-m-conway-32235u

Cena: Eric M. Conway


Snoby

Autor: Julian Fellowes

Edith Lavery. blondynka o dużych oczach i dobrych manierach. jest córką odnoszącego umiarkowane sukcesy księgowego. którego żona cierpliwie wspina się po drabinie społecznej. Podczas wizyty w domu rodziców Edith spotyka hrabiego Charlesa Broughtona. który – zgodnie z tym. co piszą plotkarskie magazyny – jest jednym z najciekawszych młodych arystokratów. w dodatku do wzięcia.

Kiedy oświadcza się Edith. ta zgadza się za niego wyjść. Ale czy naprawdę kocha Charlesa? Czy imponuje jej jego tytuł. stanowisko i cała reszta?

Nieuniknioną częścią życia w Broughton Hall jest matka Charlesa. przebiegła lady Uckfield. nazywana przez swoich przyjaciół „Googie” i opisana przez narratora – aktora. który swobodnie porusza się wśród wyższych klas i opisuje ich słabości – jako „najbardziej obyta towar

35.44: https://woblink.com/ebook/a-co-ja-mam-z-tym-wspolnego-zbrodnia-popelniona-w-marcu-1945-roku-sacha-batthyany-32060u

Cena:


Macierzyństwo

Autor: Agnieszka Gawron

Prezentowana publikacja o literackim macierzyństwie początku XXI w. inspirowana była doświadczeniem osobistym i lekturowym autorki. która opowiada o matkach nie tylko jak o literackich bohaterkach. lecz także rzeczywistych kobietach. W interpretowanych dziełach. sytuujących się najczęściej na styku fikcji i autobiografii. macierzyństwo jest ważnym źródłem twórczej wyobraźni. która umożliwia zmianę kulturowych reguł pisania o tym kobiecym doświadczeniu. W narracjach współczesnych matek traci ono swój wyidealizowany charakter. funkcjonując raczej jako złożone przeżycie egzystencjalne. które wymusza rewizję wielu pojęć związanych z kobiecą tożsamością. cielesnością i relacjami z otoczeniem. W analizowanych utworach z kręgu literatury wysokiej i popularnej. polskiej i obcej. autorek takich jak np. A. Na

24.9: https://woblink.com/ebook/stanislaw-brzozowski-maciej-urbanowski-32038u

Cena:


Pierwszy taniec

Autor: Izabela Żak

Książka pt.’Pierwszy Taniec’ to pierwszy na rynku polskim poradnik tańca dla nowożeńców. Dedykowany przede wszystkim nowożeńcom. ale skierowany do par. czy singli. chcących rozpocząć swoją przygodę z tańcem. Książka krok po kroku poprowadzi przez wszystkie etapy przygotowań skupiając się na istotnych szczegółach – od zaplanowania nauki. poprzez wybór metody nauczania. instruktora. rodzaju tańca. muzyki. po pomoc w urozmaiceniu wystąpienia.

Oczywiście oprócz praktycznych wskazówek. w książce znaleźć można również:

  • pomocne. sprawdzone metody i porady Z BEZPŁATNYM DOSTĘPEM DO FILMÓW ON-LINE;
  • gotowe utwory muzyczne z dopasowanym rodzajem tańca;
  • odpowiedzi na pytania. których nie udzieli żadna szkoła tańca:

– czy Pierwszy Taniec jest kon

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 5kinga bogdańska, zagubiona dusza, david clowes, auschwitz medycyna iii rzeszy i jej ofiary, ja i mój uczeń pracujemy aktywnie pdf, znaki rownosci, ignacy łukasiewicz biografia, powieść vonneguta, nagrody bookera, autoteliczna, dyskryminacja w pracy, agresja elektroniczna i cyberbullying jako nowe ryzykowne zachowania młodzieży, chłopiec z grenlandii pdf, fizjologia podręcznik, figury geometryczne klasa 5 sprawdzian, społeczeństwo nowoczesne, kielar turska, artur kijak…